www.sudzibas.lv Stargorod Apkalpošana

Stargorod - Apkalpošana

Bījām šodien restorānā "Stargord" un stipri vīlos, pasūtīju grillā ceptu kartupeli ar bekonu un mērcīti un kraukšķīgi ceptu zivtiņu ar kartupeļu salmiņiem un sautētus kāpostus. Pirmkārt par zivi kad to atnesa tā izrādījās tā ir 5 miltos ceptas "neķidātas" reņģītes. Mana vaina kad nepaprasīju kāda zivs būs pasniegta jo ēdienkartē netika nekas rakstīts bet to kāda zivs tā būs.Un to kad ta būs parasti pavirši izceptas reņģītes nevarēju pat iedomāties klāt bīja smalki kartupeļu salmiņi ka čipsu pakās uz salātlapas un citrona daiviņas un nekādu salātu vai mērces kartupeļiem, tas viss maksāja gandrīz 8 eiro. Par kartupeli ar bekonu ir tā, atnesa krāsnī ceptu 1 muderī ceptu kartupeli bērna kulaciņa lieluma un divas nelielas šķēlītes cepta bekona. Bīju šokā kād kaut kas tāds var maksāt 7 eiro. Sākām ēst un tad sapratu kad kaut kas nav kārtībā un atcerejos kad lasīju kaut ko par mērcīti, pasaucu oficianti un pārjautāju vai klāt nepienākas mērcīte jo tā ir minēta ēdienkartē viņa aizgāja noskaidrot tā kā laiks gāja un viss kļuva auksts pabeidzu savu mazo mielastu un atnākot oficiante paziņoja kad tiešam notikusi kļūda un pavārs aizmirsis iedot mērcīti. Atvainojās, bet rēķinā viss bīja bez izmaiņām pa pilnu cenu. Šķovēti kāposti tika atnesti auksti , nezinu varbūt čehu virtuvē tā pieņemts bet man tomēr liekās kad kāpostiem jābūt vismaz siltiem. Esam ļoti vīlušies par šo vietu un neiesako to apmeklēt cilvēkiem kuri saprot naudas vērtību un ir ēduši normālos Latvijas krogos kur ja tu samaksā tādu naudu tev atnēs kārtīgu šķīvi kurā ir gaļa, kartupeļi un vairāki salāti, jo šis tomērt vairāk arī ir krogs nevis restorāns.Jā redzēju kad tiem kas sēdēja pie blakus galdiņiem un bīja pasūtījuši edienus kas maksāja jau ap 20 eiro porcija, porcijas bīja lielas bet tukšas, gaļas gabals kartupeļi un salātlapa un nekādu papildus mērcīšu un salātiņu kā tas ir citur. Vārdu sakot prasa naudu bet pretī neko dot negrib.

I Ieva11 15.02.2015

Un un Jūs tur gribējāt pārēsties???