www.sudzibas.lv ŠTĀLA KONDITOREJA Klientu piekrāpšana

ŠTĀLA KONDITOREJA - Klientu piekrāpšana

Piektdien Štala konditorejā pasūtīju svētku torti bērna dzimšanas dienai 1.5 kg svara par 24 latiem. Atnācu svētdien pakaļ tortei un konstatēju, ka torte ir ļoti maza un sver maksimum 800 gramus. Palūdzu nosvērt, bet man atteica, apgalvojot, ka klientus nelaiž konditorejā un uz svariem torti nepārbauda, rupji apgalvojot, ka ja es negribu ņemt pasūtījumu, tad varu no tā atteikties un iet RIMI pirkt jaunu torti. Tādu attieksmi un par tādu naudu es nekur nebiju redzējusi. Varbūt, ka vajadzēja no tortes atteikties, bet mājās jau gaidīja šo torti bērni. Atbraucot mājās un nosvērot torti es patiešam konstatēju, ka tortes svars bija 800 grami, pie kā iekšā nebija visi ingredienti, par kuriem bija vienojušas veicot pasūtījumu. Laikam Štāla Konditoreja var izdzīvot tikai piekrāpot klientus, kuri ir spējīgi samaksāt 24 latus par 800 gramu torti. Esiet uzmanīgi un labāk neizmantojiet šā kreisa uzņēmuma pakalpojumus!

O outofmood 30.01.2012

kas var buut sliktaak, kaa sabojaata balliite beernam deelj kautkaadas j... kuukas. Ja jau konditoreja shaadi var uzmest cilveeku, tad laikam vinjiem klienti nav vajadziigi.

P pics 30.01.2012

Tā sūdu bedre vēl pastāv?Viņi pirms četriem gadiem regulāri "uzmeta" konditorus sakarā ar darba algām un izejvielu piegādātājiem nemaksāja par preci.