www.sudzibas.lv Staburadze attieksme pret darbiniekiem

Staburadze - attieksme pret darbiniekiem

Sveiki, vēlējos ar Jums padalīties, kāda attieksme pret jaunajiem darbiniekiem ir Staburadzē. Katru dienu, pie sienas liek grafiku, kur katrs būs, un ko darīt. Sākot ar fasēšanu un beidzot ar pakošanu. Katru rītu skatos savu grafiku un jau maiņas beigās jau ir cits grafiks. Bet neiet runa par šo.
Attieksme pret jaunajiem darbiniekiem - Saprotu, ka jauniņie var būt nejēgas vai kā. Bet man VADĪTĀJA parādījas, kas jādara un kā, man bija jāloka kastes (250) jau pusē kad esmu, man pienāk cita un bļauj uz mani par to, ka loku nepareizi. Vajadzēja visas kastes pārlocīt. Neskaitot šo, tās darbinies, kas jau gadiem strādā tā 'brutāli' aprunā jauniņos. Ar 'skaistiem' vārdiem aprunā. Attieksme drausmīga, nevar pastrādāt ja uz tevi skatās un nosoda, ka dara nepareizi.

Ni

Vairāk sūdzības par Staburadze

Yo YoYo 14.03.2013

Te jau izklausās un izskatās, ka arī darba ņēmējs bērnībā ar airi dabūjis!
Manā darba mūžā nav nācies saskarties ar tik naidīgu attieksmi pret jaunu darbinieku!
Intrigas parasti sākas, kad jāsadala kāds kaut nedaudz vadošs amats, bet zemākā līmeņa darbinieki parasti spēj labi sadzivot savā starpā!
Skaidrs, ka nevienam nav vajadzīgs nekvalitatīvs darbs pat par 200Ls.

In Inese K. 08.06.2016

Vadītāja Liene Jansone ir šausmīgs cilveks un zagle!

Vi Viktorija Bronze 14.09.2019

Staburadzes fabrika sią ORKLA pardod produkciju ar Tarpiem. Vakar nopirku svaigo Torti un izradas ką ši Torte parpildîta ar tarpiem! Nezinu kas un ko tur zog, bet dizinfekciju viniem jaizdara.