www.sudzibas.lv Staburadze kvalitāte zudusi

Staburadze - kvalitāte zudusi

Vakar TC "DAMME" nopirku "Staburadzes" torti ROKO par 7.25 Ls. No cerētās garšīgās ROKO, kā kādreiz, ne vēsts. Ēdot sapratu, ka esmu nopirkusi divkrāsainu baltmaizei līdzīgu izstrādajumu ar sviestveida masu un nedaudz želejas. "Staburadzes" tortēm nav vairs tā kvalitāte, kas bija agrāk. Šī nav pirmā, kuru nopērku un pēc tam esmu vīlusies.

B

6 69 30.03.2011

Nu vot i pasaki PALDIES -- Dombrovskisam !, lai talak cel tos nodoklus augsha, tad ne tikai torte nebus negarshiga . Nabagas firmas nezin ka izdzivot taja sudas cupa, kam ir nosaukums Latvija !

A Agita 07.04.2011

Labdien Betija!
Tās ir pilnīgs muļķibas par Staburadzes kvalitāti! Vēl aizvien tiek lietotas izejvielas pēc senajām receptūrām - sviests, kakao, dabīgā olu masa utt.
Varbūt šo garšu ietekmē cena par pirkumu?

V Viktorija Bronze 13.09.2019

ES sodien nopirku Staburadzes Torti un atradu tarpus! Ko Jūs tagad pateiksite par labu kvalitati... Fuj.

R Rika 15.02.2023

Nu nav nekāda sena receptūra! "Cielaviņa" vispār nav ēdamā! Vakār nopirku jaunu Staburadzes torti Rīgas balzāma-upeņu, tak pilnā sastāvā aizgāja uz miskasti! Kauns par uzņēmumu!

* ****** 07.04.2011

Nezinu gan, vai tā ir tiesa.Ja tā, tad pasakiet, kā ražotājs, lietojot labus produktus pamanās sabojāt preci? Mēs arī visos svētkos pirkām ROKO.Pēdējās reizes ļoti negaršīga.Neesmu cepēja, tāpēc pēc garšas nevaru atsekot, kur problēma, bet garšo slikti.

V Viktorija Bronze 13.09.2019

Neperciet Staburadzes produktus. Nezinu kadas izeivielas vini izlieto, bet ar higienu fabrika noteikti ir problema. Sodien tortee atradu tarpus! Torte svaigaa, tikko atveda uz veikalų, ta ką tarpi tur no fabrikas. Uzrakstiju sia Orkla sudzibu un bridi u visus cilveekus, uzmanaties no tarpiem Staburadzes tortes!

O Otis 14.09.2019

Bilde ar tārpiem būs?

V Viktorija Bronze 14.09.2019

V Viktorija Bronze 14.09.2019

Staburadzes torte ar tarpiem!

A Aldona Podziņa 16.07.2020

Lēti un kvalitatīvi - tas nav viens un tas pats

Pārtikas produkti - 𝗌𝝰‎ן‎e𝖡𝞪𝗜𝚝𝖎𝘤ꓸ𝓬ο𝖬