www.sudzibas.lv SS.COM Nevar ievietot sludinajumu

Ss.com - Nevar ievietot sludinajumu

Nevar ievietot sludinajumu. (sastadits pareizi) . Naudu atpakal nesanemsi, nav telefonu sazvanit administraciju, uz e-pastu neatbild. Visulaik error:

jūsu sludinājums nevar būt iesniegts kādu no sekojošiem iemeslu dēļ: pārbaudiet sludinājuma tekstu - sludinājuma tekstā nedrīkst būt e-pasta adreses, telefona numuri, www lapu saites vai arī tas satur citus aizliegtus vārdus, simbolus. Jūs iepriekš esat rupji pārkāpis sludinājumu servisa ss.lv lietošanas noteikumus. Jūs iepriekš esat veicis nekorektas darbības pret citiem ss.lv lietotājiem. Lai turpmāk varētu iesniegtu sludinājumus, jāgaida sludinājumu iesniegšanas aizlieguma termiņa beigas.

I

K Klavins Uldis 16.01.2021
Apzaga mani !!!

Velos bridinat ss.com ir kretini zagli banditi otra gala,vairakas reizes lieku sludinajumu ,samaksaju 3 ero ,pec 1 sek sludinajums tiek izdzests .jus zaglu banda kaut jums galva nokristu ...

S Sudzibas.lv Admin 18.04.2021

J Janis Andotheranimals 17.04.2021

Man tas pats. Tekstu pārbaudīju nu jau piecreiz- neviena linka, e-pasta, vai telefonnumura nav.