Sporta pils - Dārzi

Gribu protestēt par iespēju atņemt cilvēkiem iespēju izaudzēt sev jebko pilsētas centrā. Kad uzaugu pie vecmammas, aiz mājas bija dārziņš, viņa tuvāk pensijai pie vectēva produkciju neaudzēja lielos daudzumos, kas var nākt no Zemes. Es ar draugiem esam divatā, jo viņi tur pat svinēja Līgo. Šobrīd pēc viņu nāves un suņa nāves, kas dzīvoja tur bodē un tika apglabāts un apglabāts. Man ir Veselības sarežģījumi ar manu dzimšanas gadu suņa gadā, un ne tikai dārzā apraktajam sunim. Un tajā vietā, pareizāk sakot, kur bija sporta pils, ne reizi vien esmu bijis uz jaunatnes hokeja spēli un izpārdošanas gadatirgū. Tātad nevar slēgt tādu zaļo zonu centrā cilvēkiem lai neelpo!

T taisnibascinitajs3 29.08.2023

Dažs labs var 40 gadus Latvijā nodzīvot un tā arī neiemācīties normāli salikt teikumu.