Spoki.lv - Sātanisms

Mana sūdzība ir par to, ka šis portals stāsta cik labi ir būt sātanistam. Es ienācu pirmo reizi (draugi ieteica), palasīju vienu rakstu un biju šokā. Komentāri - velns rullē, elle ir pirts ar foršiem džekiem, kristietība ir galīgi garām, sātanisms valda.

UN TUR VĒL SĒŽ MAZI BĒRNI, PUSAUDŽI UN JAUNIEŠI

Viņiem tur ir pat sātana baušļi!

Portāls aicina aizmirst kristietību! Viņi grib durt viens otram! Viņi tur ir perversi! Viņiem patīk slepkavības!

Ierosinu šo sātana apsēsto portālu slēgt un portāla administratoru cietumā likt par to, ka atļauj šitādas cūcības!

A Andris Finnenbergs 01.07.2012

Kamēr portāls nebūs slēgts, es nelikšos mierā

J Joey 01.07.2012

Bet ir jau arī citas labas sadaļas ar kvalitatīvākiem rakstiem...

Z zaptesburka 01.07.2012

Andri, tad varbūt vispār ierosini visu internetu slēgt? Ne jau tikai tajā lapā tas ir. Pie tam - visticamāk - tieši mazi bērni to tur ir sarakstījuši, jo sātanisti - tie, kas pieder Laveja nodibinātajai "Sātana baznīcai" nebūt nav vardarbīgi, nevienam negrib durt un slepkavības neatbalsta, savukārt tie, kas slēpjas pa pakšiem un šīs prakses atbalsta, diez, vai ies ar to sabiedriskajos tīklos plātīties. Tā ka to rakstiņu tur visdrīzāk ievietojis kāds tīnis, kas vienkārši gribējis pakacināt konservatīvākus pilsoņus.
Kas attiecas uz "aizmirst kristietību" - ja neesi pamanījis, ir tāda lieta kā reliģiskā brīvība, un Tu nevari pastāvēt uz to, ka cilvēkiem obligāti jābūt kristiešiem. Par vispārpieņemtajām morālajām vērtībām un uzvedības normām - jā, piekrītu (lai gan arī tās, laikam ejot, ir jāpārskata), taču ne jau obligāti tām jābūt saistītām ar kristietību.

A aga 03.07.2012

Andri, muļķības. Tie, kas tur noliedz kristietību, ir atsevišķi cilvēki ar saviem viedokļiem. Ir arī tādi, kas, tieši pretēji, raksta par ticībām, dieviem utt. Es pati personīgi neticu dievam un domāju, ka kristietība ir viena liela sekta!

Slepkavības un šausminošie skati - tiem ir sava atsevišķa sadaļa. Acīm redzot tā bija tā, kas tevi piesaistīja pirmā! Ja tā padomā - kāpēc lai cilvēks neapskatītu bildes pēc smagas avārijas? Varbūt kāds Latvijas "dzērājšoferis" apdomāsies! (tas bija kā piemērs)

Sātana baušļi - tas taču nav nopietni! tie ir ņemti no grāmatas, kas ir kāda rakstnieka - tātad mākslinieka roku darbs!

Turklāt lielākā daļa rakstu ir par hobijiem, dažādiem faktiem, jokiem, utt. Interesantas bildes, kurās nav ne vardarbības ne asiņu. Ja arī vardarbība, tad Toma&Džerija līmenī!

Z zaptesburka 03.07.2012

Aga, domāt Tu vari daudz, ko (šajā gadījumā tas ir jēdzienu nozīmes nezināšanas rezultāts), bet kristietība nav sekta. Sektas ir jauni (parasti - līdz 150 gadiem)nnovirzieni no vecākām reliģijām. Kristietība (vismaz šajā teritorijā) ir viena no 2 tradicionālajām reliģijām.
Sātanisma baušļi - neesmu skatījusies tajā portālā, bet, ja tie ir no Sātana Bībeles, tad - sorry, nekas traks tur nav, galvenā doma ir rūpēties un labi iztrēties pret sevi un tiem, kas Tev patīk, bet (jā, atšķirībā no kristietības) neveltīt nekādu labvēlību tiem, kas to nav pelnījuši. Reāli visu to mācību nosauca par sātanismu tikai tāpēc, ka paredzēja, ka tādā veidā tas kļūs populārāks, nekā, ja būtu citādi nodēvēts. Nav tajos baušļos nekas briesmīgs, sadistisks vai citādi ārkārtējs.

A aga 03.07.2012

Es zinu, kas ir kristietība, bet man tā atgādina lielu sektu! Jau no seniem laikiem uzspiesta ar asins izliešanu!

Z zaptesburka 04.07.2012

Aga, var jau būt, ka Tu zini, kas ir kristietība, bet tādā gadījumā Tev nav zināms, ko nozīmē jēdziens "sekta". Pateikt, ka Tu domā, ka kristietība ir sekta, ir apmēram tas pats, kas pateikt, ka domā, ka taksis ir viena no kaķu šķirnēm. (Domāt Tu tā vari, bet tas tik un tā ir un paliek suns).
Ir izdomāts reliģiju iedalījums, tikai tāpēc, ka personīgi Tev kristietība izsauc tādu attieksmi un jūtas, kā varbūt daudziem cilvēkiem sektas, tas nav nekāds pamats to uzskatīt par sektu!

A aga 04.07.2012

:D
Zinu arī, kas ir sekta! Un es joprojām saskatu līdzību starp kristietību un citām sektām!

Z zaptesburka 05.07.2012

Jau atkal - sakot "un CITĀM sektām" Tu norādi, ka kristietība it kā būtu viena no tām. Nu tad nodefinē man, kas, Tavuprāt, ir sekta?
Protams, ka var saskatīt kādu līdzību, jo jebkurām reliģiskām kustībām var atrast vismaz kaut ko kopīgu. (Ja vēl ņem vērā to, ka pamatā ar sektām saprot kustības, kas atšķēlušās tieši no kristietības, tad tur vispār nav, ko bīnīties, ka "saskati līdzību"). BET tas ir jau manis pieminētais piemērs - ja Tu tagad būtu rakstījusi, ka saskati līdzību starp taksi un "citām" kaķu šķirnēm, tas sanāktu tikpat dumjš izteiciens.
Reliģijas tiek iedalītas *senās, mirušās, vairs nepastāvošās; *senās un vēl eksistējošās; kā arī *jaunās reliģiskās kustībās (pēdējās ietilpst sektas). Ir noteikti kritēriji, pēc kādiem reliģiskās kustības tiek saliktas pa šiem plauktiņiem, un ir skaidrs, ka Tu nevadies pēc tiem, ja reiz kristietību pieskaiti pie jaunām reliģiskām kustībām.

L lilly 05.07.2012

Ai, da lieciet mierā, normals portāls :) un nevient neko tur neuzbāž, bet palasīt ir interesanti manuprāt par dažadam temam. No bērniem nevajag neko slēpt, bet otrādi, stastīt par visu, kas ir pasaulē, bet kadu relīgiju izvelēties tas jau nākotnē būs viņa izvēle, nevis uzbāzts vecāku viedoklis, ka obligāti ir jābūt kristietim.

A aga 05.07.2012

Tu laikam vēl nesaprati - lai kādas arī būtu definīcijas, MAN (savu viedokli nevienam neuzspiežu, tikiai izsakos) tā ir sekta! Vari man te nestāstīt! Es tev nemēģinu iestāstīt, ka tā ir sekta un ka tev arī jāsāk tā domāt! Es tikai izsaku SAVU viedokli! Es neiedziļinos šajās tēmās vispār. Pati rakstīji, ka tur var saskatīt līdzību, patin atpakaļ un palasi vai kādā komentārā esmu rakstījusi, ka tā neapšaubāmi ir sekta, cilvēki, atveriet acis utt??? Nē.

Un kāpēc lai no vienas milzīgas sektas nevarētu atšķelties daudzas maziņas?

Z zaptesburka 05.07.2012

Aga, var no vienas sektas atšķirties citas, taču sekta = JAUNA reliģiska kustība, kristietība neatbilst šim kritērijam! Šis nav jautājums, kur var būt dažādi viedokļi, kas visi būtu vienlīdz pareizi. Protams, Tu vari tā uzskatīt, kā nu uzskati, bet Tavs uzskats ir NEPAREIZS. Ļoti vienkārši.