Spoki.lv ir jāslēdz ciet - Stulbākais portāls LV

Sveiki! Biju rakstījusi sūdzības par šo nejēdzīgo portālu www.spoki.lv.
Iesakoties atkal, esmu skaidri sapratusi, ka nekas nav mainījies un viss ir tikai sliktāk.
Biju gājusi ar prasību un parakstiem no dažiem cilvēkiem, par portāla slēgšanu, jo nodara lielu kaitējumu jauniešu, bērnu un citu vecuma grupu cilvēku prātiem, bet par nelaimi man atteica, jo portāls tiekot apmeklēts un ir aktīvs un ar sūdzību par nejēdzībām neesot vēl pamata slēgt ciet portālu, bet ja kas, tad protams var izmantot arī šos pierādījumus, cilvēku sūdzības, u.t.t.
Bet es negrasos apstāties.
Portālā joprojām tiek veidoti raksti, kuros tiek melots, kuros tiek apvainoti, naidoti cilvēki, kur 80 % no visu rakstu satura ir seksuāli vardarbīgi, nelabvēlīgi, cilvēka psihes graujoši un arī tāpēc vismaz 80 % no visiem spoki.lv komentētājiem, ir garīgi atpalikuši, degradēti, slikti, nelabvēlīgi cilvēki, kuri būtu jāizolē no sabiedrības vispār, jo rakstība tur ir zemā līmenī, daudz kļūdu, gramatika neeksistē vispār un tas lieliski pierāda kādas ir zināšanas, valodas prasmes lielākajai daļai to stulbo lietotāju, kuriem ir zems intelekta līmenis un neko nesaprot.
Tiek rakstīti raksti par pornogrāfiju, seksu, slepkavībām, tiek apsmieti cilvēku līķi, cilvēku sāpes, nāves gadījumi, tiek veidoti stulbi raksti par savām mājas kolekcijām, alus pudelēm, cigaretēm, kas nelabvēlīgi iespaido jauno bērnu prātus.
Labākais ko darīt, ir slēgt šo nolādēto, slimo portālu un miers uz zemes! Jo šis spoki.lv portāls ir viena, liela miskaste, ar visu netīro saturu, pronogrāfiju, šokiem, kaitīgajām vielām, šausmīgiem video un drausmīgiem, ļauniem komentāriem.
Bērniem līdz 18 gadiem nevajag skatīties vispār šo portālu un vajag aizliegt! Jo tas nelabvēlīgi iespaido visus bērnus, jauniešus un viņiem tiek iestāstīts, ka ''narkotikas, pornogrāfija, slepkavības'' tas ir normāli un tādējādi cilvēks tiek pataisīts par necilvēku, pabiru, norakstāmu cilvēku, jo kāds kroplis ir sabojājis vairāk cilvēkiem domāšanu un visu dzīvi, pateicoties vienam dumjam rakstam un dumjiem komentāriem.
+ Vēl tur tiek krāpti cilvēki ar kaut kādiem pakalpojumiem!
Tāpēc no tāda portāla nav nekāda jēga, tikai ļaunums un protams sagandētajiem jauniešu prātiem, ar urīnu galvā, ne smadzenēm, tas viss ir jautri un patīkami, kā izrādīt savu stulbumu, stulbā portālā.
Ir nepieciešami paraksti, pierādījumi, vēl kādas sūdzības! Lūdzu, rakstiet komentāros! Ir kaut kas jādara Latvijas labā un tas ir arī Latvijas internets, portāli un visi sliktie portāli, kuros tiek propogandēts viss sliktais, nicinošais, kur tiek bojāta, sagandēta veselo bērnu psihe, redzējums uz pasauli, dzīve, tas viss ir jaizliedz, lai viss būtu labi, jo nevajag atļaut un attīstīt noziegumus, ļaunumu, kas nāk no tik pretīga portāla kā spoki.lv un lielākā daļa lietotāju, 80 % noteikti, tur ir slimi, dumji cilvēki, kuriem redzējums uz pasauli ir šaurs, zināšanu līmenis ir zems, būtībā, norakstāmi cilvēki, kuriem nav nākotnes un tāpēc dzīvo tādā bedrē, kā portālā kā spoki.lv, kur viss ļaunais, nepatīkamais, aizliegtais, ir vienā bedrē samests un tas ir spoki.lv un kā visiem normālajiem zināms, tad ļaunais ir jāaizliedz un jaiznīcina. Tātad, cilvēki, uz priekšu! Palīdzēsim citiem bērniem, cilvēkiem, kuri aug, un kuri vēl nav kļuvuši par atkarīgo spoki.lv muļķi.

F FlashForward 15.02.2012

P.S. Jūs uzskatiet, ka šāds teksts ir normāls???

Turklāt viens no populārākajiem, un KĀPĒC?

A andzejsw 15.02.2012

Flash forvard, tad uzrādi statisktiku arī tu, nevis atrodi vienu švaku rakstu. Tad jau šis saits arī ir jāslēdz dēļ tādiem lietotājiem kā tu, kas izsaka nepamatotas piezīmes!

A andzejsw 15.02.2012

Pietam Flash Forvard kā tev nav kauna melot šajā saitē, tas nav viens no populārākajiem rakstiem!!!
Shame on you!
Pierādās manāiepriekšējā komentārā teiktais par nepamatotiem melīgiem komentāriem!!!

F FlashForward 15.02.2012

Visi raksti, kas ir "Karstākie" ir topā!!! Konkrētais raksts bija 3.lapā, tātad VIENS NO populārākajiem! Un ņemot vērā to, cik daudz rakstu tur ir, tad paskaties

KĀPĒC TOPĀ ir tie stulbākie raksti?! Kur tad ir skaistie stāsti, dzeja, dažādi skaistie pašfotogrāfēti foto un mākslas darbi?! Kāpēc tad tie nav Karstākajā sarakstā, bet kaut kādas ma*** kleitas, nāves, aprobežoti un vulgāri komiksi?!

A artiks 15.02.2012

Kā Tu to visu vari zināt, ja saki ka spokos nesēdi?

F FlashForward 16.02.2012

Es labāk zinu par to, ko kur var iesūdzēt, es arī esmu jurists ;))))
Гиблое дело...
Labāk tiešām sāciet ar galvu domāt un patiesi novērtēt labus darbus nevis + likt tikai populārākajiem, lai tikai arī tevi novērtētu, kaut gan raksti ir pilnībā samaitāti un degradēti.

A Anonīmā 16.02.2012

Jā, pēkšņi te visi par juristiem kļūst! :D smieklīgi!

F FlashForward 16.02.2012

Nu, piedod, tava problēma, ka tev viss liekas "pēkšņi"...
Tā ir, kad dzīvo savā gliemežnīcā un neko neredz sev apkārt un domā, ka juristi atrodas kaut kur uz mēness. Mēs arī esam cilvēki un labi zinam to, kas notiek sabiedrībā un cik mūsdienās pusaudži un jaunieši ir visatļautīgi un degradēti.
Neesmu šīs sūdzības autors, bet šo sūdzību atbalstu, jo tā patiesi ir pamatota un acīmredzami ticama.
Ja vajadzīgs mans paraksts, ziņojiet uz e-meilu!

A Anonīmā 16.02.2012

Cik labi ka Tu par manu dzīvi zini vairāk nekā es pati! :D man smieklīgi liekas, ka pie katra otrā raksta uzrodas kāds, kurš sevi pozicionē kā labu juristu un sāk to popularizēt... Lūk tas tiešām ir degradēti! Patiešām labiem juristiem ir nospļauties par šo interneta lapu un viņi te nenāk un neraksta komentārus, popularizējot savu profesiju... Un tas jau ir fakts!

F FlashForward 16.02.2012

Anonīmā, neviens izņemot mani šeit un nebija rakstījis, ka viņš esot jurists. Es to tā piezīmēju, jo tu sadomāji izcelties ar frāzi "Atrodi labu juristu! Atradīs par ko iesūdzēt un prāvu uzvarēs tikai tāpēc, ka paskatījied ne tā! Un nevajag te stāstīt par ko var un nevar irsūdzēt, jo iesūdzēt cilvēku var par pilnīgi visu! ;)"

Nu redz, arī esi uzkāpusi tur, kur nevajadzēja kāpt!...Kurš tad te ko popularizē? Mele esi un liekule. Pati piesauci juristu, es tev atzinos, ka esmu tāds, un tagad redz sāk apmelot, ka te visi lielās... :DDD Kur tad ir tie visi? Kas popularizē? :D

Un, ja tu te apgrozītos pabiežāk, tad zinātu, ka tieši šeit apgrozās ļoti daudzi juristu... Nesēdētu savos spokos, zinātu daudz vairāk!

A Anonīmā 16.02.2012

Un mani tas tiiiiiiiik nenormāli interesē kas tu esi!!! :D:D:D:D:D nu iespējasm, ka te apgrozas tādi pavāji juristu pakaļdarinājumi, kuriem neviens negrib uzticēt juridisko jautājumu kārtošanu... bet nu labi, atvainojos, ne man par to spriest... :)

Un es nerunāju tikai par šo rakstu, palasi arī citus. Pilns ar izteikumiem no sērijas - es jurists tāds, un es jurists šitāds...

Un kādā sakarā es esmu mele un liekule?! :D lai gan mani pat nesatrauc tas, ko tu par mani domā, jo Tu acīm redzot esi vēl nožēlojamāks mēsls, ja vari atļauties kko spriest par cilvēku no 2viem komentāriem!

P.S. Spoki.lv gan nesēžu, bet sadaļā Receptes un Stils&Mode šad tad gan labas idejas smeļos.. ;) Un citiem arī rekomendēju! ;)

F FlashForward 16.02.2012

To pashu es arii saku par tevi, ka tu atlaujies spriest kaut ko par mani...
Bet ne par to staasts shoreiz.
Receptes un par Stilu, Modi ir papilnam citu labu lapu, tik daudz tagad to modes blogu, interesanti, kas gan atskiriigaaks ir spokos?

Principaa, ja tieshaam nodoties iecerei kaut ko dariit lietas labaa ar tiem spokiem, tad sho suudziibu jaaieteerpj literaaraa valodaa, izmetot epitetus "stulbs, mulkis utml", un tad jau vareetu kaut ko arii censties panaakt, ja ne lapas sleegshanu, tad vismaz taa satura filtreeshanu un noteikumu groziishanu.
Variet dziivot mieriigi, dotajaa briidii logiski, ka neviens neko nesleegs ciet, tas ir vienkaarsi publiski negatiivs viedoklis par portaalu ;)

A anaanomis 21.02.2012

FlashForward ... kapec tu skaties uz tam sliktakajam lietat, un neskaties uz to kas tur visparr ir ?? es tur kadu laiku jau esu registrejusiies:)! es piekritu ja tur varbut ir dazi tiesham debili raksti, bet ir labak ir ka tie sikie iet ara dabu alkaholu un smekjus un staiga pa pamestam ekam ?? lasot tavus komentarus man dumas parauj !! ka cilveks tik vienadii doma!!! un nesppej sakumaa neko izpetit kas tur isteniba ir, bet vienkarsi ppiekasas par to ka cilveks ir izdarisi savu izveli raksta zina!! Vai tu esi kau kads supervarosnis kas zin ka ir labak citiem un censas vinu izglabt no ljauna Spoku saita ?? aizversies viens taps vairaki (par to ir verts padomat :D) JA tev varbut ir daudz kur taisniba, bet sakuma pasties kas tur ttiesham ir !! un tad var parunat !!!

E ernexts 22.01.2013

Pilnīgi nepiekrītu sūdzībai. Lorēna, floshforvards, Anna ar iesniegusi iesniegumu psihiatriskajā dispenserā, lai pārliecinātos, ka viņi ir psihiski slimi! :)

PS. Pēc flasforvards komentāriem var secināt, ka viņš ir pēdējais nīkulis un bāba...

E ernexts 22.01.2013

Pilnīgi nepiekrītu sūdzībai. Lorēna, FlashForvards, Anna vērsīsies ar iesniegumu attiecigajās iestādes (psihiatriskajā dispenserā) lai viņus atzīst par garīgi un psihiski slimiem. Jums visiem trim vēl ir laiks ārstēt jūsu ieilgušo šizofrēniju! :) :)

PS. Pēc bābiskajiem komentāriem var secināt, ka FlashForvards ir pēdējais nīkulis un bāba!!! :) :) :)

S SEWEP 18.04.2013

Muļķības!!! Tas ko TU raksti ir muļķības. Es šajā portālā esmu izlasījusi vismaz divas grāmatas(kopā ņemot)labas informācijas kas man ir noderējušas dzīvē un skolā. Šajā portālā vienmēr ir kāds raksts kas sasmīdina, aizkustina un liek padomāt par dzīvi un citiem cilvēkiem.

P.S.Vēl pie tam, es esmu 13 gadus veca un šo portālu lietoju jau trīs gadus.