Spoki.lv ir jāslēdz ciet - Stulbākais portāls LV

Sveiki! Biju rakstījusi sūdzības par šo nejēdzīgo portālu www.spoki.lv.
Iesakoties atkal, esmu skaidri sapratusi, ka nekas nav mainījies un viss ir tikai sliktāk.
Biju gājusi ar prasību un parakstiem no dažiem cilvēkiem, par portāla slēgšanu, jo nodara lielu kaitējumu jauniešu, bērnu un citu vecuma grupu cilvēku prātiem, bet par nelaimi man atteica, jo portāls tiekot apmeklēts un ir aktīvs un ar sūdzību par nejēdzībām neesot vēl pamata slēgt ciet portālu, bet ja kas, tad protams var izmantot arī šos pierādījumus, cilvēku sūdzības, u.t.t.
Bet es negrasos apstāties.
Portālā joprojām tiek veidoti raksti, kuros tiek melots, kuros tiek apvainoti, naidoti cilvēki, kur 80 % no visu rakstu satura ir seksuāli vardarbīgi, nelabvēlīgi, cilvēka psihes graujoši un arī tāpēc vismaz 80 % no visiem spoki.lv komentētājiem, ir garīgi atpalikuši, degradēti, slikti, nelabvēlīgi cilvēki, kuri būtu jāizolē no sabiedrības vispār, jo rakstība tur ir zemā līmenī, daudz kļūdu, gramatika neeksistē vispār un tas lieliski pierāda kādas ir zināšanas, valodas prasmes lielākajai daļai to stulbo lietotāju, kuriem ir zems intelekta līmenis un neko nesaprot.
Tiek rakstīti raksti par pornogrāfiju, seksu, slepkavībām, tiek apsmieti cilvēku līķi, cilvēku sāpes, nāves gadījumi, tiek veidoti stulbi raksti par savām mājas kolekcijām, alus pudelēm, cigaretēm, kas nelabvēlīgi iespaido jauno bērnu prātus.
Labākais ko darīt, ir slēgt šo nolādēto, slimo portālu un miers uz zemes! Jo šis spoki.lv portāls ir viena, liela miskaste, ar visu netīro saturu, pronogrāfiju, šokiem, kaitīgajām vielām, šausmīgiem video un drausmīgiem, ļauniem komentāriem.
Bērniem līdz 18 gadiem nevajag skatīties vispār šo portālu un vajag aizliegt! Jo tas nelabvēlīgi iespaido visus bērnus, jauniešus un viņiem tiek iestāstīts, ka ''narkotikas, pornogrāfija, slepkavības'' tas ir normāli un tādējādi cilvēks tiek pataisīts par necilvēku, pabiru, norakstāmu cilvēku, jo kāds kroplis ir sabojājis vairāk cilvēkiem domāšanu un visu dzīvi, pateicoties vienam dumjam rakstam un dumjiem komentāriem.
+ Vēl tur tiek krāpti cilvēki ar kaut kādiem pakalpojumiem!
Tāpēc no tāda portāla nav nekāda jēga, tikai ļaunums un protams sagandētajiem jauniešu prātiem, ar urīnu galvā, ne smadzenēm, tas viss ir jautri un patīkami, kā izrādīt savu stulbumu, stulbā portālā.
Ir nepieciešami paraksti, pierādījumi, vēl kādas sūdzības! Lūdzu, rakstiet komentāros! Ir kaut kas jādara Latvijas labā un tas ir arī Latvijas internets, portāli un visi sliktie portāli, kuros tiek propogandēts viss sliktais, nicinošais, kur tiek bojāta, sagandēta veselo bērnu psihe, redzējums uz pasauli, dzīve, tas viss ir jaizliedz, lai viss būtu labi, jo nevajag atļaut un attīstīt noziegumus, ļaunumu, kas nāk no tik pretīga portāla kā spoki.lv un lielākā daļa lietotāju, 80 % noteikti, tur ir slimi, dumji cilvēki, kuriem redzējums uz pasauli ir šaurs, zināšanu līmenis ir zems, būtībā, norakstāmi cilvēki, kuriem nav nākotnes un tāpēc dzīvo tādā bedrē, kā portālā kā spoki.lv, kur viss ļaunais, nepatīkamais, aizliegtais, ir vienā bedrē samests un tas ir spoki.lv un kā visiem normālajiem zināms, tad ļaunais ir jāaizliedz un jaiznīcina. Tātad, cilvēki, uz priekšu! Palīdzēsim citiem bērniem, cilvēkiem, kuri aug, un kuri vēl nav kļuvuši par atkarīgo spoki.lv muļķi.

M Madara 14.02.2012

Izskatās, ka meitene ir apmeklējusi pārsvarā sadaļu, kurā ir gan Tīņiem+, gan Šoks, runājot par šīm sadaļām, ja Tava nervu sistēma nespēj šo materiālu uztvert lūdzu neapmeklē šo sadaļu. Jā, ir nedaudzas lietas par ko es Tev piekristu, bet, piemēram, tajā pašā šoka sadaļā esmu redzējusi kādas ir sekas muļķīgām cilvēku rīcībām, piemēram, braukšanai alkohola reibumā, kas izraisa nāvi. Apskatot tādus skatus, Tu divreiz padomāsi pirms sēdīsies pie stūres! Otrkārt, spokos.lv esmu ieguvusi daudz vērtīgas informācijas un paplašinājusi savu zināšanu loku. Tu domā kā? Spokos es varu atrast spociņu ēdienu receptes; varu izlasīt iedvesmojošus un pamācošus stāstus par cilvēkiem, kuri neskatoties uz grūtībām spēj paveikt lielas lietas; varu kaut ko radošu uzmeisterot pati, pateicoties praktiskais spoks sadaļai; papriecāties par modi un stilu, kur meitenes salikušas daudz dažādu bilžu un modes aktualitāšu; iepazīties ar interesantiem vēstures faktiem, kurus pamatskolas un vidusskolas solos neviens nav pieminējis; uzzināt aktuālus jaunumos, to, kas notiek pasaulē; to, ka pasaulē ir tik daudz talantīgu cilvēku; pasmaidīt par spociņu sameklētajām bildēm, kas uzlabo manu garstāvokli; dažādas pamācības par dažādiem jautājumiem! Ja kāds, kas apmeklē portālu neatbilstošā vecumā, Tevi tik ļoti uztrauc, tad principā būtu jāslēdz lielākā daļa portālu, kā arī katram bērnam blakus jānovieto auklīte, kas to uzmana no nevēlamas informācijas ieguves! Man žēl..

C cilveeciiga_buutne 14.02.2012

Es nesaprotu kādus rakstus Tu esi skatījusies spokos, bet tu esi uzrakstījusi pilnīgas muļķības. Izklausās, ka Tu būtu aprakstījusi, kādu nogrimušos cilvēku porno mājaslapu. Starpcitu, spokos arī liek rakstus par kādie svarīgiem notikimiem, nevis kaut kāda jēlības. Protams, ka katram ir savs viedoklis un katram šķiet, ka viņam ir taisnība. Visi spokos nav kaut kādi pumpaini tīņi un atpalikuši no dzīve, viņi vienkārši ieiet brīvajā laikā, lai pasmietos par kādiem jokiem, kaut vai tie joki ir jēli un sekli, tie tomēr ir joki, cik saprotu, Tu esi laikam izaugusi no tā vecuma, ka vēlies pasmieties par jēlībām, ja tā ir, tad vienkārši ignorē to portālu. Nevajag jau uzreiz censties to slēgt un vākt kaut kādus parakstus, vienkārši ignorē ;), jo citiem spoki ir pat dzīve, ir cilvēki, kas stradā tajā portālā un pilnveido to, lai tas gūtu panākumus, un tā jau nav viņu vaina, ka daži indivīdi ieliek debīlu rakstu, tā ir to lietotāju vaina. Tāpēc, nevajag novelt vainu uz pašiem spokiem ;) Padomā tā kārtīgi, pirms kaut ko dari, kā piemēram raksti šo vēstuli :)

P.S. Ja vēlies kādu labāku mājaslapu, kur visi būtu saticībā, laimē un priekā, iegūtu jaunas zināšana no katra otrā vārda, tad varbūt pati izveido savu mājaslapu, bet es domāju, ka Tev nebūs tik liels gribasspēks to darīt, tā kā šajā ziņā paturi savus jēlos, negatīvo komentārus pie sevis :))

I Ievūū 14.02.2012

Pirms sauc cilvēkus, kas apmeklē šo portālu par degradētiem, ar zemu intelektu un analfabētiem (jā, jā, es pārspīlēju), pati pārbaudi savu pareizrakstību un savas stila kļūdas. ;)
Un ieteikums- nākamreiz, kad apmeklē spoki.lv paskaties ne tikai komiksus, bet arī vēstures un mistikas sadaļu.

B Bizon 14.02.2012

Hi hi Tu noteikti esi atvērusi vienu rakstu no spoki.lv un tagad cepies par kko ! :D

Vai arī vienkārši tu esi no lifere kura sūdzas pa visu un nesaprot jokus :))

B Bizon 14.02.2012

Vai arī vienkārši tu esi no lifere kura sūdzas pa visu un nesaprot jokus :))

Y yolais 14.02.2012

Tad ej tač ratā

Jau jau tev tik ļoti nepatīk šis portāls- nelien!NEVIENS tevi šurp nesauc. Turpini vien dzīvoties mājā ar pufīgām sienām tvaika ielā! Ar ša'da veida ''sūdzībām'' tu tikai pati parādi savu iq trūkumu. Kārtējā aprobežotā debiliķe, kas augusi bērnunama pagrabā, un pie saules gaismas tikusi max 1x nedēļā, tāpēc tagad arī lien pie normālajiem cilvēkiem. Ja tavi debīlie bērni degradējas (to es spriežu pēc tavas attieksmes) tad varbūt padomā vēlreiz, kas ir pie vainas? Spoki.lv vai tu pati, ka ļauj saviem knēveļiem sēdēt šoka, tīņu+ u.c. sadaļās. (u.c. nozīmē un citās... Zinkā, ar tavu intelektu...)
STARP citu, spoki ir tā vieta, kur tu vari garīgi ispaustis, vai arī degradēties. PIE vainas tikuntā ir PAŠI vecāki, nevis viņu debīlie '''portāli'' . Tad padomājat paši, varbūt jūsu bērniem vajag arī kautko pamācīt, kaut vai pašus pamatus, kā uzzvesties internetā? Jei bogu, jūs visi paši takā bērnībā traumēti. Ja jūsu psrs laikos nekā nebija, tad tagad ir 21.gadsimts. Tāpat, ja savāks parakstus, spoki.lv tak nav stūlbi, nopirks citas valsts domēnu (piemēram, lietuvas -lt) un nne ar kādiem parakstiem neko nepanāksies.
Starpcitu loreta (pat tavu ''stulbo izgāstuves vārdu'' negribas ar lielo burtu rakstīt) Tikpat labi es vai kāds cits spoks, vai arī pati spoki.lv administrācija var tevi iesūdzēt tiesā, kā jau 1 iepriekš minēja par neslavas celšanu. īsak sakot tavs laikmets - psrs- ir beidzies. Lūdzu nomirsti.
P.s. kā redzi, šinī tekstā tikpat kā nebija lamuvārdu, šādi aplikt ar sūdiem cilvēkus no tribīnes man iemācija spoki.lv- nekad nepadoties!
Don't expect, Don't forgive!
Please die! :)

Don't expect, Don't forgive!
Please die! :)

F FlashForward 14.02.2012

šisportālsizniekointernetu: ko tu muļķības te gvelz, tās bedres fane atradusies! Tu uzskati, ka tai miskastei ir "gods"? :DDD Tā portāla pastāvēšana JAU IR NEGODS SABIEDRĪBAI! Paskatieties, jūsu 90% komentāru sastāv no lamuvārdiem, tur tīņi viens otra priekšā izrādās ar arvien muļķīgākām ziņām! Ceļ paši sev pašapziņu, pelnot ar kaut kādu sviestu savus "cepumus"· Atraduši par ko lepoties!
Zini, es, piemēram, to portālu apmeklēju tikai viena iemesla dēļ - meklētājā rakstu savu vārdu/uzvārdu vai tik kāds debīliķis nav nofenderējis manas bildes un publiski tās izmētājis kādā no saviem stuldabajiem rakstiem! No jums, pamuļķiem, visu var sagaidīt!

A artiks 14.02.2012

Tev pašāi urīns galvā. ;)

A artiks 14.02.2012

Pašai Tev urīns galvā. ;)

Sergejs.Grābeklis 14.02.2012

Iesaku uztaisīt publisku aptauju, portālā, kurš nav saistīts ar spokiem.lv!
Manuprāt, statistika atbildēs par šo jautājumu "Vai ir jāslēdz spoki.lv?".
Varbūt labāk atlaižam saeimu? Tā varētu nolaist "tvaiku"!

Sergejs.Grābeklis 14.02.2012

Iesaku uztaisīt publisku aptauju, portālā, kurš nav saistīts ar spokiem.lv!
Manuprāt, statistika atbildēs par šo jautājumu "Vai ir jāslēdz spoki.lv?".
Varbūt labāk atlaižam saeimu? Tā varētu nolaist "tvaiku"!

F FlashForward 14.02.2012

Sergejs.Grābeklis: pareizi, esmu kā reiz garāmgājēja, nekad nebiju reģistrēta tajos spokos un netaisos arī. Kā jau rakstīju, ik pa laikam atveru to lapu, lai meklētājā ierakstītu savu vārdu/uzvāru vai kādus atslēgvārdus, lai pārliecinātos, ka kāds "slavas" vēlošais riebeklis neiepostoja manas bildes! Esmu pilnībā PAR šī portāla likvidēšanu vai vismaz tā satura grozīšanu.

H hate.daa.shit. 14.02.2012

Pati slima tu esi!!! Te es iemacijos pat loti daudz jaunus faktus par visskauko ne jau par dzerajiem seksu un ne par pipeshanu bet par zivim, dzivniekiem, par dabu utt. . Sopki.lv ir pilns ar Gudriem un loti jaukiem cilvekiem un tas kad berni lasa to fignju tas nenozime kad vinji tulit paliks par narkomaniem un dzerajiem unj manjakiem!!! Pati uz sevis pasties!! Ja tu saktu vakt parakstus tu savaktu ne vairak ka 10 un tad jau tie 10 butu no tiem kas nezin kas ir spokiem.lv!!!

A andzejsw 15.02.2012

Nejau spoku lietotāji ir atpalikusi, bet tu! Drīzāk jāliek sūdzību par šīs sudzības rakstīšanu, jo bez pamatojumiem visi tiek nosaukti par idiotiem. Tas vien parāda šīs sūdzības autora izglītības līmeni.
Kur rauti tie 80%? Vienkārši galvā ienāca un tāpēc nosauci? Lai kādu apvainotu ir vajadzīgi pierādījumi un statistiski precīzi skaitļi!!!
Kādēļ neredzu saites uz rakstiem kur slavina slepkavības, narkotiku lietošanu vai tamlīdzīgi.
Balstoties uz iepriekšminēto secinu, ka spoki.lv ir izglītojoš, nevis cilvēku morālo vērtību graujošs portāls.

A andzejsw 15.02.2012

Raksta autor, tu aizskāri spoki.lv lietotāju cieņu rakstot:

Šie ir no tukša gaisa ņemti vārdi.
Ir tāds punkts par cilvēku cieņas aizskaršanu. Raksta autoram tiešām paveiksies, ja spoki.lv lietotāji nesāks vākt parakstus par cieņas aizskaršanu!!!

A andzejsw 15.02.2012

Portālam ieteiktu pārbaudīt sūdzības, pirms tās ievietot citu apskatei!

A Anonīmā 15.02.2012

Nu šēit mēs ļoti labi varam redzēt kā cilvēks pats sevi raksturo. Visus tos izteikumus cilvēks attiecina pats uz sevi!

Es tikai nesaprotu vienu - kā Tu personīgi vari pazīt visus tos spoki.lv lietotājus un pazīt viņus tik labi, lai zinātu kā viņu prāts ir vai nav samaitājies kopš šī portāla apmeklējumiem?

Ja Tev nav pamatoti argumenit ar pētījumiem par šo situāciju, kuru apraksti, tu šeit aizskar cilvēku godu un cieņu, uz rezultats būs tāds, ka ne jau portlu slēgs, bet Tevi gan var iesēdināt uz ilgu laiku un pieprasīt naudas kopmensācijas utt. par neslavas celšanu, par cilvēku goda un cieņas aizskaršanu, jo šobrīd tu aizskar visu spoki.lv lietotāju godu un cieņu. Ceri, ka par šiem taviem izteikumiem neviens nevēlēsies tiešām tevi iesūdzēt, jo atarst Tevi varēs ātri un viegli! Un patiesībā es arī novēlu, lai Tevi atrod un Tu saņem pēc nopelniem, lai zini kur var un kur nevar muti virināt!

F FlashForward 15.02.2012

Haha, smiekls nāk par tiem, kas domā, ka par šo it kā "goda aizskaršanu" var iesūdzēt tiesā :D Nerakstiet tādas dumības, ja nezinat UZ KO var tikt attiecināts gods un cieņa un tā aizskaršana. Ja es apsaucu lietotājus par stulbeņiem, pret mani nevar tikt ierosināta lieta, jo es to attiecinu uz abstraktu cilvēku kopumu, tas ir mans viedoklis! Ja es pateikt, ka persona X ir āzis, tad viņš varētu sūdzēties! :P
Jūsu nezināšana jau parāda to, cik aprobežoti esiet, sēdēdami savā "gudrajā" portāliņā...