Spoki.lv ir jāslēdz ciet - Stulbākais portāls LV

Sveiki! Biju rakstījusi sūdzības par šo nejēdzīgo portālu www.spoki.lv.
Iesakoties atkal, esmu skaidri sapratusi, ka nekas nav mainījies un viss ir tikai sliktāk.
Biju gājusi ar prasību un parakstiem no dažiem cilvēkiem, par portāla slēgšanu, jo nodara lielu kaitējumu jauniešu, bērnu un citu vecuma grupu cilvēku prātiem, bet par nelaimi man atteica, jo portāls tiekot apmeklēts un ir aktīvs un ar sūdzību par nejēdzībām neesot vēl pamata slēgt ciet portālu, bet ja kas, tad protams var izmantot arī šos pierādījumus, cilvēku sūdzības, u.t.t.
Bet es negrasos apstāties.
Portālā joprojām tiek veidoti raksti, kuros tiek melots, kuros tiek apvainoti, naidoti cilvēki, kur 80 % no visu rakstu satura ir seksuāli vardarbīgi, nelabvēlīgi, cilvēka psihes graujoši un arī tāpēc vismaz 80 % no visiem spoki.lv komentētājiem, ir garīgi atpalikuši, degradēti, slikti, nelabvēlīgi cilvēki, kuri būtu jāizolē no sabiedrības vispār, jo rakstība tur ir zemā līmenī, daudz kļūdu, gramatika neeksistē vispār un tas lieliski pierāda kādas ir zināšanas, valodas prasmes lielākajai daļai to stulbo lietotāju, kuriem ir zems intelekta līmenis un neko nesaprot.
Tiek rakstīti raksti par pornogrāfiju, seksu, slepkavībām, tiek apsmieti cilvēku līķi, cilvēku sāpes, nāves gadījumi, tiek veidoti stulbi raksti par savām mājas kolekcijām, alus pudelēm, cigaretēm, kas nelabvēlīgi iespaido jauno bērnu prātus.
Labākais ko darīt, ir slēgt šo nolādēto, slimo portālu un miers uz zemes! Jo šis spoki.lv portāls ir viena, liela miskaste, ar visu netīro saturu, pronogrāfiju, šokiem, kaitīgajām vielām, šausmīgiem video un drausmīgiem, ļauniem komentāriem.
Bērniem līdz 18 gadiem nevajag skatīties vispār šo portālu un vajag aizliegt! Jo tas nelabvēlīgi iespaido visus bērnus, jauniešus un viņiem tiek iestāstīts, ka ''narkotikas, pornogrāfija, slepkavības'' tas ir normāli un tādējādi cilvēks tiek pataisīts par necilvēku, pabiru, norakstāmu cilvēku, jo kāds kroplis ir sabojājis vairāk cilvēkiem domāšanu un visu dzīvi, pateicoties vienam dumjam rakstam un dumjiem komentāriem.
+ Vēl tur tiek krāpti cilvēki ar kaut kādiem pakalpojumiem!
Tāpēc no tāda portāla nav nekāda jēga, tikai ļaunums un protams sagandētajiem jauniešu prātiem, ar urīnu galvā, ne smadzenēm, tas viss ir jautri un patīkami, kā izrādīt savu stulbumu, stulbā portālā.
Ir nepieciešami paraksti, pierādījumi, vēl kādas sūdzības! Lūdzu, rakstiet komentāros! Ir kaut kas jādara Latvijas labā un tas ir arī Latvijas internets, portāli un visi sliktie portāli, kuros tiek propogandēts viss sliktais, nicinošais, kur tiek bojāta, sagandēta veselo bērnu psihe, redzējums uz pasauli, dzīve, tas viss ir jaizliedz, lai viss būtu labi, jo nevajag atļaut un attīstīt noziegumus, ļaunumu, kas nāk no tik pretīga portāla kā spoki.lv un lielākā daļa lietotāju, 80 % noteikti, tur ir slimi, dumji cilvēki, kuriem redzējums uz pasauli ir šaurs, zināšanu līmenis ir zems, būtībā, norakstāmi cilvēki, kuriem nav nākotnes un tāpēc dzīvo tādā bedrē, kā portālā kā spoki.lv, kur viss ļaunais, nepatīkamais, aizliegtais, ir vienā bedrē samests un tas ir spoki.lv un kā visiem normālajiem zināms, tad ļaunais ir jāaizliedz un jaiznīcina. Tātad, cilvēki, uz priekšu! Palīdzēsim citiem bērniem, cilvēkiem, kuri aug, un kuri vēl nav kļuvuši par atkarīgo spoki.lv muļķi.

T ToLorēna 07.06.2011

Laikam tu pati Spokos pavadi visu savu dzīvi, ja tik labi orientējies visā saturā. Drīzāk jau tevi pašu ir jāizolē no sabiedrības, nevis šis portāls jāver ciet.

R rt 08.06.2011

Liekas ka kārtējā atkarīgā!

Z zonts 08.06.2011

eu, nu beidz vienreiz reklamēt spokus.lv, tik un tā netaisos apmeklēt.

G Galīgsstulbums 08.06.2011

man gan patiik šis portāls, uzzinu un ieraugu daudz jauna...

M meitene 08.06.2011

Galīgi nepiekrītu šim rakstam.Manuprāt, šis portāls pēdējo gadu laikā ir vairāk pilnveidojies nekā degradējies.Viņu sadaļās var atrast ļoti daudz noderīgas informācijas, interesantus rakstus.Nu labi, varbūt ir arī stulbi raksti, bet tas jau ir atkarīgs no pašiem raksta autoriem.
Turklāt rakstus par pornogrāfiju, slepkavībām un citām jūsu pieminētajām nejēdzībām var atrast arī citos portālos, tas Jums prātā nebija ienācis?Man jau liekas, ka tas liecina arī kaut ko par Jums.Jūs tikai šādas sadaļas visur redzat?Tātad interesē?
Sāk likties, ka spoki.lv ir tik šausmīgi Jums nodarījuši pāri, ka tikai nolikt viņus?
Esmu spoki.lv pusē.

V Viesis 08.06.2011

Jūs sūdzaties par gramatiku, tacu Jūsu pašas raksts ir gluži nesakarīgs vārdu savārstījums. Arī Jūsu runas veids vairāk atbilst kategorijai "slimi, dumji cilvēki, kuriem redzējums uz pasauli ir šaurs, zināšanu līmenis ir zems, būtībā, norakstāmi cilvēki, kuriem nav nākotnes "
Ja Jums tik ļoti rūp sabiedrības labklājība, lūdzu, sāciet ar sevi.

M Moownwalkere 08.06.2011

Jūs esat garīgi atpalikusi, neejat tajā portālā un ejat ar savām laumiņām dzīvot mierīgu dzīvi :P!
Jūs esat slima kuce kurai kokaīns ir beidzies :P

A Aloja 08.06.2011

Takš EJ NAHUJ!

ē Ēriks 08.06.2011

priecājies ka es, portāla spoki.lv lietotājs vēl neesmu iesniedzis sūdzību par cieņas aizskaršanu
domā ko raksti kundzīt :)

A Anda 08.06.2011

Ak, naivā pasaules glābēja!

A alla 09.06.2011

Kas tad nu Lorēna? Spokos visiem rakstiem mīnusi vairāk kā pluysi, ka šitā aizsvilusies esi?

Un infantīla un degradēta no visiem spoki.lv apmeklētājiem un lietotājiem esi te tikai un vienīgi Tu! Samierinies ar to!

I Ivars 09.06.2011

Pilnīgi nepiekrītu izteiktajam viedoklim. Ja ir vēlme pasargāt savus bērnus, piemēram, var aizsiet viņiem acis vai sasiet rokas, lai viņi nevarētu ieslēgt datoru un lietot internetu. Manuprāt vecāku uzdevums būtu iemācīt bērniem saprast, kas ir jāuztver nopietni un kas nē. Runājot par cilvēku izglītības līmeni un intelektu nu katrs jau spriež pēc sevis. Neviens nav vainīgs, ka autorei nav humora izjūta un viņas koncentrācija ir vērsa uz vardarbību. Būtība katrs pats var izfiltrēt kāda informācija cilvēkam ir nepieciešama. Attiecībā uz nepilngadīgiem indivīdiem ir divas iespējas vecāki var censties kontrolēt informācijas saturu, kas pieejams bērniem vai paskaidrot un izglītot bērnus atšķirt nejēdzības no patiesības, kas manuprāt ir produktīvāk nekā ieslēgt bērnu pagrabā un izmest pa logu televizoru un datoru, jo ja ir vēlme karot pret vardarbību var sākt ar televīzijas un masu mēdiju iznīcināšanu. Autorei novēlu paplašināt savu redzesloku un izpratni par pašlaik pastāvošo situāciju un sabiedrību kopumā!

E Erps 11.06.2011

Šķiet, ka sūdzības autorei pašai būtu jāsamazina interneta lietošana un vēlams apmeklēt psihiatru.
Es nesaskatu problēmu, lietas, kas mani neinteresē (pornogrāfija, pedofīlija, sadisms utt utjp.) vienkārši nelasu, lai nepiesārņotu sevi ar nevajadzīgu infu.
Ar kādām tiesībām Jūs (Lorena) varat mani nosaukt par degradātu vai dauni?!!!
Jūs taču mani nepazīstat, nezināt ko, cik daudz es zinu un ko varu.
Nav smuki tā izrunāties.
Es piemēram pazīstu nevienu vien ļoti erudītu un jauku cilvēku, kas spokos min krustvārdu mīklas.
Tie ir ļoti dažāda vecuma cilvēki, gan labās skolās macījušies, gan vienkārši dzīvesgudri.
To pašu varu teikt piemēram par zoli. Kas tur slikts ja kāds šādi izklaidējas.
Secinājums: Jūs ļoti pārspīlējat, vai arī esat garīgi nelīdzsvarota.
Jauku dienu.

A andie 14.06.2011

Tu ir uzlikts vecuma ierobežojums 18 gadi sadaļām 'Tīņi+ un Šoks, ja nepilngadīgais tur lien viņa paša vaina, jo viņš ir pārkapis brīdinājumu. Tu pati neatšķiries ne ar ko no tiem, kurus tu te tik gudri nopel, iemācies izteikties bez aizskarošiem vārdiem un tad sūdzies publiski, kāds cilvēkiem par tevi var būt viedoklis, ja šadi izsakies, tava māte tevi nu ļoti labi laikam audzinājusi, ja internetā, visiem brīvi pieejamā, vietnē raksti tik rupji, pati sprediķo, ka tur bērni un jaunieši var samacīties viskautko sliktu, bet tu jau arī neesi nekāds labais piemērs te jebkurš 7gadnieks var ieet un salasīties tavu tekstu un tik demonstrēt jaunapgūto leksiku.

ē Ēriks 19.06.2011

Manuprāt, šī sūdzība ir krietni zemākā līmenī par lielu daļu no rakstiem, kuri atrodami portālā spoki.lv. Par gramatiku nemaz nerunājot. Jūsu viedoklis nav argumentēts, tiek bārstīti tikai tukši apvainojumi. Vēlaties, es kā spoki.lv lietotājs, iesūdzēšu Jūs tiesā par neslavas celšanu?

E ehema 19.06.2011

HAHA. Tā izsmējos.

A aas 10.07.2011

Šī kundzīte ir Marijaszakis... Mazakuce. Pisies no spoki.lv saprati? Pilsētniece. Lauki rullē.

T ToAas 10.07.2011

Drīzāk jau Trakākuce!

F FlashForward 14.02.2012

Pilnībā piekrītu sūdzībai! Tas portāls ir degradēto, pumpaiņo tīņu saiets, tā ir miskaste, kur ikviens "cenšās popularizēties ar kaut kādiem muļķīgiem cepumiem" uz kaut kādu degradēto "ziņu", "bilžu" satura. Ciest nevaru to portālu, jo arī tā domēns neatbilst patiesībai. Kur tad tur ir spoki?! Pārsauciet par www.haoss.lv vai www.miskaste.lv! Galvenais fascinē, ka tagad daudzos citos ziņu portālos un draugos sānos ir saite uz tiem spokiem.
Vai tiešām tas ir tāds vērtīgs portāls?! Tā ir miskaste vistiešākajā nozīmē, pietiek degradēt i tā jau degradēto, stereotipiski nozombēto sabiedrību. Slēdziet ciet to snobisko tīņu kantori!

P.S. Galvenas, kaut kāds muļķis skatos atkal izveidojis spokos diskusiju, lai "izsaka" viedokli neklapēt ciet! ZEMS INTELEKTA LĪMENIS ir tiem, kas tur sēž un priecājas par ikvienu "prikolu" vai "izgriezumu"...

F FlashForward 14.02.2012

P.S. Un tie, kas te protestē, paši vien ir tā portāla aktīvākie apmeklētāji! Ja nespējiet NORMĀLAS ziņas lasīt izmantojot normālus ziņu kanālus un google.com, tad nav brīnums cik degradēti Jūs esat. Sūdzība ir ĻOTI PAMATOTA un AGRUMENTĒTA, tikai pumpainie tīņi bārstās ar pārmetumiem, jo nejēdz pat to, kas ir "objektīva un agrumentēta kritika".
100% piekrītu sūdzībai, jāslēdz beidzot ciet to tīņu miskasti!