www.sudzibas.lv Spoki.lv Aicina ienīst Kristietību

Spoki.lv - Aicina ienīst Kristietību

Labdien
Spoki.lv aicina ienīst Dievu, kristietību un ka visi kristieši ir kverpļi, sūdabrāļi, kucesdēli, kropļi un neiederīgie. VAI TĀDA DISKRIMINĀCIJA IR JĀCIEŠ KRISTIEŠIEM???
Ierosinu portālu slēgt dēļ šāda aicinājuma. Bet nē, neslēgs, Jacky piekukuļos, vai no tās velna alas izlīdīs bērni ar sakropļotu prātu un aizstāvēs šo elles midzeni.
Man ir 3. vārdi sakāmi:

Slēdziet ciet spokus!

E eliotta 03.08.2012

man ir 3 vārdi sakāmi - ej beidzot ārstēties!

A Andris Finnenbergs 03.08.2012

BET TUR IR PILNĪGI PROVOKĀCIJA VISIEM KĻŪT PAR PAGĀNIEM!!!

V Vērotājs 03.08.2012

Takā tāds provokācijas nebūtu uz katra stūra un ko cienītais Jūs lieli kristiešu mācītāju un pārējie sludinātāja dara ar maziem puikām tumšos gaiteņos? Pilnas ziņas par šo, labāk meklē problēmas tur pat baznīcā ja jau sāc tās meklēt.

*Delfinka* 03.08.2012

eliotta-un Tu seko pakaļ Andrim, gan jau abus divus pieņems dakteris =)

J Joey 03.08.2012

Kas vainas pagānismam?

Ausainītis 03.08.2012

Interesanti, kādai konfesijai pieskaitāmas Delfinkas?

; ;jgi;ygv v 03.08.2012

A kas slikts tajā, ka par kristietību un tās sekotājiem runā taisnību???

Z zaptesburka 03.08.2012

Eliotta - malacis!
Andri - latvieši bija pagāniska tauta, pirms te ienāca kristieši, iznīcināja latviešu dievestību un viņu kultūru, paverdzināja un piespieda tos sekot viņu reliģijai. Tāpēc par pagānismu labāk turi muti!

A Andris Finnenbergs 04.08.2012

Tātad jūs gribāt, lai visa cilvēce kļūst par sātanistiem un viens otru dur nost? Izskatās, ka jā.

; ;jgi;ygv v 04.08.2012

Mēs nezinām, kāda cilvēce būtu, ja tajā dominētu sātanisti.

Taču mēs skaidri redzam, cik lielas ciešanas un neizmērojamu ļaunumu cilvēkiem nes kristīgā pasaule... pasaules kari, kas sākās kristīgās pasaules sirdī, nebeidzamie slaktiņi, inkvizīcija, pedofīlija utt. utjpr.

Man ir sajūta, ka nekā sliktāka par kristietību cilvēcei nevar būt.

Z zaptesburka 04.08.2012

Andri, Tu vispār esi informēts, ka sātanisti un pagāni NE TUVU NAV VIENS UN TAS PATS??? Ko? Varbūt noskaidro kaut kādas pamatlietas par reliģijām, un tad te izsakies? Kaut vai pie kāda mācītāja aizej, varbūt paskaidros Tev. Lai gan iespējams, ka pie tādas dumjības, kāda ir Tev, pat Jēzus nevarētu palīdzēt, kur nu kaut kāds parasts mācītājs...
Kā vispār var salikt kopā to, ka nebūt kristietim = noteikti nozīmē būt pagānas = noteikti nozīmē būt sātanistam (kas, starp citu, izslēdz iepriekšējo lietu!!!) = noteikti nozīmē vienam otru durt nost??? Kas tās ir par slimām murgu idejām???

Starp citu, ar mudināšanu uz likumpārkāpumiem un nepārprotami izrādītu vēlmi ierobežot katra cilvēka pamattiesības (uzskatu un reliģijas brīvību), Tu skaidri parādi, kāda veida kristietis Tu esi. Ne jau no tiem, kas seko Jaunajā Derībā paustajām idejām par laipnību, iejūtību un sapratni, līdzcilvēku pieņemšanu un katra cilvēka respektēšanu. Nē, Tev tuvāka ir Vecā Derība, kur visa lieta grozās ap karošanu, savas reliģijas uzspiešanu ar spēku un visu to, kas pretojas, izkaušanu un iznīcināšanu. Vai ne tā?

Lai gan tik tiešām neticās, ka cilvēks varētu būt tik truls un ignorants patiesībā... Nu pasaki tā godīgi, tikai man - kas šis viss ir? (Es apsolos citiem tālāk nestāstīt). Joks, kurā pēti, kā cilvēki atbildēs uz absolūti stulbiem apgalvojumiem? Vai slēpta reklāmas akcija spokiem, lai visi, kas te salasās, sāk interesēties - ar ko gan šis saits ir tik īpašs, ka viens cilvēks par savas dzīves apsēstību padarījis sūdzēties par to? Vai varbūt Tu vnk nomelno kādu personu, kam vārdā Andris, tas ir, patiesībā Tevi sauc pavisam savādāk, bet Tu cel neslavu un bojā reputāciju šim cilvēkam, ar viņa vārdu rakstot galīgas stulbības?

Z zaptesburka 04.08.2012

;jgi;ygv v, es drīzāk teiktu, ka nekā ļaunāka par pašu cilvēku stulbumu cilvēcei nevar būt. Problēma tā, ka daži samaitāti un nelietīgi subjekti izdomāja, kā savu pašu iegribas, tieksmes un afektus attaisnot un pamatot reliģijā, un pārējie noticēja, noticēja pat tad, kad tas jau robežojās ar neprātu. :(

A Andris Finnenbergs 04.08.2012

zaptesburka, es aiztieku spokus tikai tāpēc, ka jūs aiztiekat mani, kristiešus un normālos cilvēkus

Z zaptesburka 04.08.2012

Andri, ko īsti Tu domā ar "jūs"??? Par cik atbildēji man, tad tas tā ļoti interesē... jo, kā jau paskaidroju iepriekš pie citas no Tavām sūdzībām, personīgi man tā lapa nešķiet saistoša. (var jau būt, ka Tu esi īpašs, un Tev jāpaskaidro divreiz, lai Tu to saprastu.)
Kādā veidā kāds Tevi aiztiek, - kas, Tevi sasien, pielīmē plakstiņus tā, lai nevari aizvērt, un piespiež tajā lapā skatīties? Never vaļā, neskaties, nelasi, dzīvo mierigi!
Un - kristietis Tu varbūt arī esi, bet normāls noteikti nē. Ne pēc kādiem "normas" kritērijiem.

S skaida 07.08.2012

Kristietība, tāpat kā visas citas reliģijas arī ir pilnīgs mēsls. Spriežot pēc fanātiskās rakstības ar lūgumu slēgt kādu portālu, ir skaidrs ka cilvēks ir pilnīgi aptaurēts ar ticību. DIEVS NEEKSISTĒ, tas ir tikai cilvēku iztēles auglis, tā ir tikai ticība kautkam nereālam, lūk bet piemēram citplanētieši ir diezgan reāla lieta. Un vispār, kristīgā ticība Latvijas teritorijā tika ienesta ar varu, nogalinot un sadedzinot tos kuri atteicās pakļauties "svētajiem" rakstiem, kas, lai cik paradoksāli nebūtu, sludina mieru un mīlestību, aizliedz nogalināt, laupīt un izvarot. Tā ka visi tie bībeles sludinātāji ir totāli divkoši un meļi. Un ja kāds jūtas aizvainots par baltu patiesību, varbūt der paskatīties uz tām lietām no malas un beidzot saprast kas ir kas.

S skaida 07.08.2012

Ko neteiksi Andri, jūs esat normālie bet visi pārējie ir nenormāli? Tad kur ir tavas ticības svētākas normas? Vai tās liek tev runāt par citiem, kuri nepiekrīt tavam iezombētajam viedoklim, saukt tos par nenormāliem? Lūk te jau parādās ticības tumšā puse, "kristieši" ir tie "normālie" bet pārējie nē. Tie kuri nav sazombēti ar ticību vismaz bez iemesla nevienu neuzskata par nenormālu, cilvēki ir tādi kādi ir, katrs ar savām īpatnībām bet tāpēc jau nav neviens nenormāls, nenormālos diagnosticē un saliek uz ārstēšanu vai pastāvīgu dzīvi līdz mūža galam notiektās iestādēs.

Z zaptesburka 07.08.2012

Skaida, pat neinteresējoties, kā gan Tu to vari zināt par VISĀM reliģijām, iebildīšu pret apgalvojumu, ka reliģijas ir mēsls. Ne jau viss, kas nāk no reliģijas, ir slikts.
Ne visām reliģijām raksturīga ticība dievam (par ko tomēr Tu nevari absolūti 100% droši teikt, ka tas neeksistē - tikai, ka nav nekāda pamata uzskatīt, ka eksistētu) vai dieviem, starp citu. Jā, ir arī reliģiskas kustības, kuru dalībnieki tic citplanētiešiem. Vai astroloģijai. Vai kam citam. Ir reliģijas, kurās svarīga ir nevis ticība kaut kam, bet gan tikai tas, kā cilvēks dzīvo, kā uztver pasauli, kā pilda reliģiskās prakses.
Ne visi Bībeles sludinātāji ir "meļi un divkoši", ir vēl arī 1) truli muļķi, kas vnk neapjēdz, ka dara ko citu, nekā it kā sludina, un 2) - šis gan ir liels retums - cilvēki, kas patiešām tic un rīkojas saskaņā ar Jēzus mācību, ir labdabīgi un nenosodoši arī pret tiem, kas netic šai reliģijai, necenšas neko uzspiest.
Pilnīgi piekritīšu gan tam, ka ļoti bieži reliģijas izraisa neiecietību pret citiem, kam par pamatu ir šaura un neelastīga domāšana novecojušu vai pārāk vispārīgu reliģisko normu un priekšstatu dēļ. Un žēl, ka cilvēki nespēj atsijāt, kuri ētiskie principi būtu svarīgāki un nemainīgāki (sapratne, citu respektēšana un neapspiešana) par citiem, kas atkarīgi no situācijas.

R rojs2 07.08.2012

šis cilvēks laikam tiešām ir pārtraucis ārstēšanos... nelaikā...
nu nelien tajos spokos un nebūs problēmu.

A Andris Finnenbergs 09.08.2012

Es līdīšu, lai mēģinātu to kaut kā vājināt. Visi, kas šo portālu atbalsta ir garīgi slimi kropļi. Kauns Latvijai.

Z zaptesburka 09.08.2012

Andri, Tu vienkārši esi pārāk sašūmējies, tāpēc nespēj objektīvi paskatīties uz situāciju. Vai arī esi vienkārši dumjš. Vai tikai tādu tēlo. Katrā ziņā Tavs šeit paustais viedoklis ir nepareizs.
Spoki.lv nav nekāds elles priekškambaris, no kura visādi citādi naivajā, jaukajā un tikumīgajā sabierībā ieplūstu ļaunums, samaitātība un sazin, kas nu vēl. Nē. Tajā portālā, tāpat kā daudzos citos, vienkārši ATSPOGUĻOJAS dažādās parādības, kaut kādas sabiedrības daļas uzskati un vērtības, kas TĀDAS JAU IR, neatkarīgi no spoki.lv.
Tāpēc 1) ne jau likvidējot to portālu tiktu izmainīta sabiedrība, tāpat, kā, sasitot spoguli, tas neizmainīs to objektu, kas iepriekš ticis tajā atspoguļots; un 2) daudzu Tavi iebildumi un vērtējumi ir absolūti NEADEKVĀTI, AIZSPRIEDUMAINI un VĒRSTI PRET INDIVĪDA BRĪVĪBĀM. Kauns Tev pašam. Ja spēj savā trakajā skrējienā par pasaules uzlabošanu, likvidējot vienu portālu, uz mirkli apstāties un pamēģināt uz to visu paskatīties no malas, tad pamēģini.