www.sudzibas.lv Spice Pandora Par preces garantiju

Spice Pandora - Par preces garantiju

Ziemassvētku dāvanu - rokassprādzi mazmeitai nopirku Pandoras Spice veikalā novembra vidū. Pārdevēja teica, ka, ja nezinu izmēru un tā būs par šauru, tad būs iespēja to samainīt, tikai jāsaglabā čeku. Ziemassvētkos uzdāvināju un tiešām par šauru! Šodien ir 26. Dec., aizgāju mainīt, bet tur pārdevēja sazinājās ar vadītāju un tā aizliedza pārdevējai rokassprādzi samainīt, jo itkā maiņas laiks ir divas nedēļas!? Bet, kā tad ar garantiju 2 gadi? Kad gribēju personīgi runāt ar vadītāju, sazvanīt viņu vairs nebija iespējams. Un kā ir ar Ziemassvētku labo domu un darbu laiku? Tiešām nevarēja samainīt? Es Jums nevienam neiesaku tur iepirkties, nevar paredzēt iznākumu. Vismaz es tur turpmāk neko neiegādāšos!

V