www.sudzibas.lv Spēle Lielā spēle

Spēle - Lielā spēle

Naakot maajaas, atveru paskastiiti skatos, telefna reekins. Nu lab, atveru, un esmu shokaa! Gandriiz vai pa kaapneem nenogazos. Reekins - 60 ls! Esmu shokaa, un protams dusmaas, jo nesaprotu kur taads reekins paraadiijies. Ienaku maajaas, jautaaju savam deelinam kurs iet 2.klasee! Vai tu tas biji kurs nozvaniija taadu summu? Priecaajos kad atzinaas, jo tiesaam slikti ar galvu palika, kur taada summa. Deelins atzinaas, un pateica, kad nozvaniija briivdienaas so summu Lielajaa jautaajumaa, speelee. Tiesa, es biju sokaa, par to ka vins to ir izdariijis un notereejis, taadu summu nedomaajot. . Piezvaniijis 60 ls veertiibaa, zinot kad tur ir tikai no 18 gadiem. Atstaaju deelinu vienu pasu maajas, un sis man nozvana tadu summu, jo redziet zinaaja pareizo vaardu speelee. Un tas viss 3 dienu laikaa, man nezinot, un darbaa straadaajot. Labi ka delins atzinaas, un es priecaajos ka vins ir godiigs un nemeloja. Tiesa kad man patteica saadi "Es gribu un zvanu, un ja nepirksi man masinu pa 70 ls, lielo veikalaa, nozvaniisu veel daudz naudas". Jauki, bet nu ko dariit, deelinam vel tikai 9 gadi un nesaprot. Tagad naaksies apmaksaat summu 60 ls, un lai delins nezvaniitu, tad veel jaanoper macibuu graamtas + lielaa masiina pa 70 ls :( buus lieli teerini.

O Odrians 20.08.2009

Slimā mātīte! Pēc visa vēl, dirsu ies laizīt!

S Saule 20.08.2009

Krople kas krople! Pizdatā peža!

K ksenija 21.08.2009

suka

E es 21.08.2009

jus tachu esat kkadi nenormali. ko tad ta nabaga berna nopersana tagad lidzetu? vins tac vel ir tikai mazinjsh un vinam mierigi vajag paskaidrot kapec ta darit ir slikti. protams-iesist jau ir daudz vieglak neka civilizeta veida izrunaties.tas sen ir zinams-ja jau agra nerniba ir sanemis vardarbibu tad izaugot vinjsh paliek ljauns un naida pilns ar velmi atriebties jebkuram kas darijis vinjam pari. kauns dzivot tik slima sabiedriba!!!

S shalle 23.08.2009

BĻAĢJ ZAJEBAĻI NAHUJ JŪS CILVĒKU APDIRŠAT NAHUJ-IESPRAUDĪŠU JUMS SLOTAS DIRSĀS BĻAĢJ UN NOMETĪŠU NO 3 KM AUGSTUMA-ZAJEBISS NAHUJ SLOTAS KĀTS IEIES PAURĪ BĻAĢJ VISAS SMADZENES JUMS ŠĶĪDĪS...

VAI NAV POHUJ VAI VINJA PEERK KKO SAVAM BĒRNAM? BĒRNS PATS SĪKS PROTAMS NESAPRATĪS KO VAR VAI KO NE ES VINJAS VIETĀ PASKAIDROTU KAS UN KĀ BET JA NESAPROT TAD PAJEBAL SADOTU...BĻAĢJ SUKAS NAHUJ..

S shalle 23.08.2009

...aa un ja kas...SŪKĀJIET MANU AANUSU BLJADJ KROPĻI

č Čubōns 13.12.2009

wtf? pohuj kad viņam 9 gadi jo jābūt disciplīnai.
iekraut ar siksnu lai apdomājas ko ir izdarijis.
Un māte arī gudra. Man kaimiņos tieši tāda pati dzīvo kas savai meitiņai var teikt ''dirsu laiza'' viņa pasaka un viss. Ja nedarīs tad nejies nekur panikā raudās utt. šitai jau 11 gadi un galiigi izlaidusies.
pff. sist tādus bērnus.
Tev tai mātei ir vispār vīrs kurš varētu kko darīt lietas labā?

A Aivars 29.05.2011

nabaga māmiņa, vai viņš ir spējīgs izspiest sūdu bez tavas palīdzības? Jeb sūds izspiež viņu