www.sudzibas.lv Spēle Lielā spēle

Spēle - Lielā spēle

Naakot maajaas, atveru paskastiiti skatos, telefna reekins. Nu lab, atveru, un esmu shokaa! Gandriiz vai pa kaapneem nenogazos. Reekins - 60 ls! Esmu shokaa, un protams dusmaas, jo nesaprotu kur taads reekins paraadiijies. Ienaku maajaas, jautaaju savam deelinam kurs iet 2.klasee! Vai tu tas biji kurs nozvaniija taadu summu? Priecaajos kad atzinaas, jo tiesaam slikti ar galvu palika, kur taada summa. Deelins atzinaas, un pateica, kad nozvaniija briivdienaas so summu Lielajaa jautaajumaa, speelee. Tiesa, es biju sokaa, par to ka vins to ir izdariijis un notereejis, taadu summu nedomaajot. . Piezvaniijis 60 ls veertiibaa, zinot kad tur ir tikai no 18 gadiem. Atstaaju deelinu vienu pasu maajas, un sis man nozvana tadu summu, jo redziet zinaaja pareizo vaardu speelee. Un tas viss 3 dienu laikaa, man nezinot, un darbaa straadaajot. Labi ka delins atzinaas, un es priecaajos ka vins ir godiigs un nemeloja. Tiesa kad man patteica saadi "Es gribu un zvanu, un ja nepirksi man masinu pa 70 ls, lielo veikalaa, nozvaniisu veel daudz naudas". Jauki, bet nu ko dariit, deelinam vel tikai 9 gadi un nesaprot. Tagad naaksies apmaksaat summu 60 ls, un lai delins nezvaniitu, tad veel jaanoper macibuu graamtas + lielaa masiina pa 70 ls :( buus lieli teerini.

S Semijs 19.08.2009

atteica saadi "Es gribu un zvanu, un ja nepirksi man masinu pa 70 ls, lielo veikalaa, nozvaniisu veel daudz naudas". Tava vaina, kad esi tik debīla, un dari ko tavs dēliņš tev saka. Diemžēl jūs mammīte, esat tāda, kura gatava laizīt kājas jūsu "dēliņam", kamēr viņš pa jums ņirgāsies, šantazēs, un un dīks lai pērkat vissu ko vēlas. Bet jūs skriesiet pakaļ, un dirsu tikai tīrīsiet, lai dēļiņam mutītē iebāztu. Pastāv lieta kā "nokodēšana", telefona, lai nezvanītu vairāk! Vet jums jau laikam nedalec tas, un baidaties sāpināt jūsu dēliņa sirsniņu! Laikam slima esat, ar novirzēm. Iedodiet savam dēliņam vēl savu kailfoto, un klausaties ko viņs jums liks darīt, lai tikai nepublicētu to. Tad jūs noteikti jau misenē mētāsieties, kamēr dēliņs bus nozvanījis jau 10000 ls, + apdirsis jūs no galvas līdz kaklam! :P

S Sintija 19.08.2009

tada kuce, vnk psc :D

G Gatis 19.08.2009

Njaa! slimaa k*rva!!! Ej un panem aiz mutes ;)

M Mazinjaa 19.08.2009

Nu tiešām debīla un slima!!! LLLOOOLLL!!!

C Cirve 19.08.2009

CIRVE!!! tiesam cilveks ar novirzeem!!! debiila un jau galva sapuvusi!!! tikai deelins un deelins! beigas vel kajas sak laizit un perk ko grib :D

J jakna 19.08.2009

njaa zeel kad nenkriti pa tam kapneem!!!

I ingucis 19.08.2009

ta tas ir! neizaudzina savus delinu un tas beigas matei fucku parada un vel laizit kajas liek!!! tagad darisi viu ko vins saka!

Skaisti :)

Brīnišķīgi :)

Burvīgi :)

Kolosāli :)

Fantastiski :)

S Skaistums 19.08.2009

Debešķīgi un ļoti ļoti skaisti :)**

š šeherezade 19.08.2009

0 0000 19.08.2009

''Marinka, te ir tikai divi varianti---vai nu Tu esi nopietni slima ar galvu, vai arī esi kāds sikais, kurš tikai te ākstās un tāda situācija nemaz nav bijusi...Vnk gribeji tautu satracināt un palasīt, kā te visi besās un cik redzu, Tev tas arī izdevies!!!iesaku uzlikt telefonam paroli, kas aizliedz zvanīt uz paaugstinātās maksas nr.un lieta darīta!!!Cik noprotu, Tavs dēliņš vel nav iepazīstināts ar ''bērziņa onkuli'', iesaku ar steigu to izdarīt, ja tiešām situācija ir tāda, kā raksti...''
======
šim es tieši pilnīgi piekrītu!

B Birste 19.08.2009

Cien. Marinka!
Man pašai 9 gadus vecs dēls. Mums tādu joku nav bijis. Tā nu ir Jūsu nolaidība. Vajadzēja tak paskaidrot dēlam, ka nav brīvs zvanīties uz šādiem numuriem. Nav tak 3-4 gadus vecs bērns.

R rojs2 19.08.2009

Kāda te kādam daļa par tavu izlaisto puiku? Par ko tu īsti sūdzies? pati par sevi?

E es 20.08.2009

siksna izmaksātu stipri lētāk par "mašīnīti". + iesniegums ltk par pieejas slēgšanu maksas līnijām.

C cilvēks 20.08.2009

Jā, es arī piekrītu, šī nu ir pašas mammītes nolaidība. Lai es vēl pēc tāda telefona rēķina domātu par to, kā nopirkt viņam mašīnīti par 70 Ls, kā mammuks te prāto, ne runas nevarētu būt. Pār celi un pa pakaļu, tas ir viss!!! Mamma nu galīgi ir s privetom, vārdu nav!

O Odrians 20.08.2009

Slimā mātīte! Pēc visa vēl, dirsu ies laizīt!