Space Dog - Netīrība

Ieejot tur normālā piektdienas vakarā kad publikas tā pavairāk, nākas dzert no netīrām glāzēm. Pasūtiet 50g vodkas, paceliet pret gaismu un redzēsiet, kas tajā glāzē bijis pirms tam! Tāpat arī uz alus glāzēm var redzēt lūpukrāsas nospiedumus, kas palikuši no iepriekšējā lietotāja.

R

S spacedogaaabiju 08.07.2009

Nu loģiski, jo tās bārmenes tur sadzērušas pašas vienmēr... Pirmo reiz, kad tur biju, stāvēju pie letes gaidiju, kad mani apkalpos... ok papriekšu tur citus, kaut vai arī tie pienāca vienlaicīgi ar mani, pēc tam pienāk kkāds barss ar barmenei pazīstamu cilvēku un es palieku, itkā, nepamanīts. Nogaidiju ilgi, tiešām, pacietības mērs bija pilns. Loti nepatīkami.

I inna 24.07.2009

moš pašam vajag mazāk dzert?

I ieva 24.07.2009

kas ir loģiski?
kurš ir sadzēries vienmēr?
mani sauc Ieva, es strādāju sd par bārmeni, un lietoju ne vairāk par divām glāzēm vīna vai trīs aliņiem, un to pašu ne biežāk, kā pāris reizes mēnesī.
ņemot vērā, ka tu taksti "bārmenes" un mēs esam tikai divas, attiecīgi tas ir par mani?
davai visi sametas uz numuriņu drukātāju
p.s. kauč tevi no darba atlaistu, mīļais

A aija 24.07.2009

zinkā, varbūt nevaig stāvēt pie bāra kā mietam, bet nosaukt pasūtījumu. RUNĀ un tapsi sadzirdēts!!

I ieva 24.07.2009

patiesībā tu man nekad tā īsti neesi paticis

R Raimonda 24.07.2009

Renaate! No glaazeem tachu ir jaaadzer, nevis jaacilaa taas pret gaismu un jaapeeta nezinkas:))) Heh, tauta:)

I inna 24.07.2009

nu tak!!! kakova hrena jālieto lūpukrāsa!!! citam šķērmi metas!! tauta!! SAVĀCAS !!!

E engelitis 25.07.2009

Kurā laikā tas bijis? Es līdz Jāņiem mazgāju, tad jaunās viesmīles ar trauku mazg.mašīnu un tagad pašas bārmenes. Bet neesmu redzējusi, ka tagad kkas būtu bijis netīrs!

E Edgars 30.07.2009

ar to arī viss ir izteikts, ka bārmeņiem jāmazgā trauki. kas tā par vietu?

R Raimonda 07.08.2009

Redz kaa, taa arii ir, ka barmenem ir jaadara pilniigi viss, ne tikai barmenja pienakumi. Protams, kur tas ir redzeets!!! Tadelj arii shitie komenti un suudziibas! Varbuut, ka taa nav baarmenju vaina, galu galaa, bet gan augstaakstaavoshu personu! Kuriem, cik saprotu tas gluzi ir pie kaajas... galvenais ir ietaupiit, nedomajot, ka lidz ar to kvalitaate un pieprasijums ar laiku zuud...

Z zhirafe 04.09.2009

O, space dog tiešām ir vissliktākā apkalpošana!
Meitenes regulāri ir pālī, dažkārt vnk laizās pie bāra ar k-kādiem čaļiem, apkalpo kad grib (bet visbiežāk negrib). ir vēl daudz kas, bet krīzes laikā nenovēlu nevienam (viņām) tikt atlaistam.

O otomārs 23.11.2009

No vienas puses absolūti pajāt, jo vairāk neviena meitene Space Dog, cik sapratu, tāpat vairs nestrādā.

ā Ādolfs Dontkeirs 28.02.2011

Vecīt šņabi ar alu jaukt kopā nedrīkt, tad sāk rēgoties lietas ... es domāju labāk ej tusēt uz Narvesenu, tur viss tīrs !

D Dogs 28.02.2011

štrunts par glāzēm, ka tik zacene!

K Kristaps 11.06.2011

Aliņš ar lūpu krāsu... mmm, sexy

T ToKristaps 11.06.2011

A triperi nevar dabūt?