www.sudzibas.lv Spa Nams Medūdens attieksme pret datbiniekiem

Spa Nams Medūdens - attieksme pret datbiniekiem

Vēlos jūs informēt, ka nav vēlams saistīties ar šo uzņēmumu, jo iegūsiet tikai stresu un mīnusus savā budžetā.
Attieksme pret darbiniekiem briesmīga.

M masieris 15.02.2014

Par 100% piekrītu Anetei.Esiet uzmanīgi, piesakoties darbā SPA MEDŪDENS, Garkalnes nov.Par padarīto darbu, naudu nesaņemsiet.Izplatīta taktika, Nostrādina mēnesi, nesamaksā un meklē nākošos muļķus.Īpašniece- psihiski nelīdzsvarota, histēriska, liekulīga sieviete.

V vinetav 27.02.2014

Mīļie, darba meklētāji!

Ja gribat strādāt SPA Medūdens, ziniet, jūs izmantos un nesamaksās.Attieksme, tiešām, briesmīga.Pieņemot darbā saimniece "dzied"kā lakstīgala, bet, kad esi kādu laiku nostrādājis un gribi saņemt algu, tad attieksme mainās, darbinieku vairs uz darbu neizsauc, vienkārši uzmet.

M Murkšķītis 21.01.2016

oho te jau tik viena puse vien ir, kurš zin kāda ir otra puse..., kau tkā ticami tas te neizklausās

B Brotherski 31.07.2016

ak tu dienīt, muļķim jābūt, lai neaptvertu, ka rakstītājs ir viens un tas pats cilvēks. jautājums vai tiešām tā bija, jo detaļas nav nevienas, kas ko kā. bet spriežot pēc rakstītā loģiski neizklausās, jo kurš tad strādās, ja vairs uz darbu nesauc un cik zināms, tad labu un atbildīgu daTTTbinieku praktiski nevienā sfērā nav ;))))