Southern Fried Chicken - Krievi

Labdien!
Biju visnotaļ šokēta par "Sother Fried Chicken" darbinieku attieksme.
Kādu vakaru bija liels slinkums gatavot vakariņas un gribējās ko neveselīgāku - junk food - tā teikt.
Zināju, ka "Mc'Donalds" uz mājām pārtiku nepiegādā, zvanīju uz "Kebabs FIX" un dažiem citiem ātrās ēdināšanas uzņēmumiem. Apskatot "Sothern Fried Chicken" mājaslapu, ieraudzīju piegādes numuru. Nopriecājos, jo klāt bija minēts "Zvāni un pasūti", kas gan bija gramatiski nepareizi, bet tad par to nesatraucos.
Pazvanot uz šo numuru, pacēla operatore:"Da..??", viņa neieinteresēti noteica. Sasveicinājos, un vaicāju vai varu pasūtīt dažus ēdienus no viņu ēdienkartes. Krievu valodu nesaprotu, un operatore kaut ko man nesaprotamu nobēra. Es, protams, pārvaicāju, vai nevarētu latviski. Klausuli nolika. Es apjukusi zvanīju vēlreiz. Arī šoreiz pacēla krievu tautības operatore(tā pati). Atkal vienaldzīgā tonī:"Da??". Es atkal jautāju, vai varu pasūtīt ēdienu. Laikam sapratusi, ka krieviski nerunāju, lauzītā latviešu valodā teica:"Nē, nevarat!". Es apskaitos un teicu, ka iepriekšējo reizi klausuli noliek, bet šoreiz pasaka, ka ēdiena nav!! "Nē, ēdiens ir, kušjers nav..." KAS IR "kušjers"???
Pēc 5 min. debatēm sapratu, ka nav kurjera.
Neesmu dusmīga, par faktu, ka nav kurjera(lai gan, kā viņi iedomājas konkurēt tirgū, ja nav pat viena kurjera), bet par to, ka, ja es, redz, nerunāju krieviski, mani šī iestāde apkalpos tikai ar otro piegājienu un pat tad, ļoti nelaipni. Sapratu, ka jāmet slinkums pie malas, un jāgatavo pašai, vai vismaz jāpasūta no puslīdz latviskiem uzņēmumiem.

K

A Andris 27.09.2010

Pārsmējos par to-Kušjeru-:)

T Tuksis 28.09.2010

Vai ir iespējams, ka piegādēm ir noteikti laiki? Ne visi uzņēmumi piegādā vakaros.

N N&N 07.12.2010

А пора бы знать русский язык-или хотя бы понимать-если вы конечно не в деревне живёте, а в столице

C Cilvēks 02.06.2011

Piers kāda laika biju dominā southern fried chicken.
apkalpoja 2 krievu tautības meitenes, attieksme diezgan briezmīga, pie kases stāvošā kā aizmigusi, visi galdi netīri, nav kur apsēsties jo krēsli tādi paši.
Vismaz meitene, kas pie kases apkalpoja, liekās, ka prata latviski. par to cepums.
Bet vairs uz to iestādi netaisos iet.

L Leta 10.06.2011

Дело не в национальности, сколько уже можно об этом говорить? Если они говорят по русски, совсем не значит что они русские ))) по русски говорят много людей, в том числе всякие турки ))) но они же не русские... А насчет обслуживания в этом заведении... Что в Домина, что в Альфе, на самом деле плохо обслуживают... Это печальный факт...

Девушка в данном случае права, что должны обслуживать на том я зыке, на котором с тобой разговаривают...Если бы я позволила бы себе вот так ответить, я бы уже давно потеряла своё рабочее место...

K Klients 10.08.2011

Biju nesen Southern Fried Chicken. Briesmīga apkalpošana, ēdiens ne pārāk. 1.Atnākot pie letes ~ 1 min aplūkoju ēdienkarti, lai izvēlētos, pēc tam pie kases nostājos un gadiīju, kamēr pārdevēja pabeigs sarunu (ap 20 sec) ar savu draugu/draudzeni, skatoties uz mani ar neapmierināta, ka es esmu atnācis vispār. Redzot mani, ka es stāvu tur visu to laiku. 2. Netīri galdi u.t.t. 3. Ēdiens netika pasniegts, bet garām ejot uzmests uz galda (nē, restorāns nebija pilns ar apmeklētājiem, ka nebija laika vai stresa stāvoklis no daudzajiem pasūtījumiem), tā ka zuda apetīte. Awfully ! Labāk neiet tur

B Bajker 23.10.2011

Heh, tas ir nu gan smiekligais stasts!

One famous Russian phrase from one video from Internet (you can see this on youtube, for example in one of series of +100500 show) can characterize personal of this place: "Пацаны вообще ребята"

:DDDDDDDDD

A AnnA 01.11.2011

Jau pietiek uzbrukt krieviem! it ka jums vairak nav ko darit! Ka latviesi ne runa krieviski, es to saprotu un pienemu! Bet kad latviesi ne saprot vair ne vienu valodu iznemot latviesu... Nu atvajnojiet...

V Vanniņā 16.02.2016

Bet kad krievi nesaprot ne vienu valodu izņemot krievu... Nu normāli?!? Drīkst jau būt tādi, bet ne jau publikas apkalpošanas nozarē!

J Jana 12.12.2011

Купила купон на пицу в Fred Chikken Domina. Если то, что они сделали (блин обмазынный непонятно чем) - пица- то простите а что подают в нормальных пицериях тогда? Полный отстой, так называемые пицы, в Southern Fried Chicken. Ужас!!! Хорошо что по скидке проверила это. 1436 человек купило это чудо - 1436 человек обломали! Спасибо, CityLife!!! Отстой!!!

H happy 23.02.2012

Ar savu latviešu valodu tālu netiksi dzīvē!!!

K kateriwa 20.07.2012

даа, мы тоже этот купон приобрели, ничего ужасней я никогда не ела, лаваш посыпанный кинзой - это у них пицца считается, сухо, несъедобно и кассир от пяти латов 20 сантим не могла отсчитать, пришлось возвращать ей лишние деньги, что она нам сам дала, хоть бы спасибо сказала

D daidaira 19.09.2014

Tāpēc es pasūtu no woki toki, un vienmēr esmu palikusi apmierināta!

Arī uzņēmums ir latviešu - atbalstām savējos! :)

V Vanniņā 16.02.2016

Jā, gandrīz visos ķīniešu restaurānos Rīgā runā latviešu valodu saprotāmā līmenī (arī paši ķīnieši kuri tagad strādā Rīgā). Cepure nost!

G Gudrs 24.09.2014

А мне нравится ресторан, название хорошее, еда говно, но название. я тащусь.
А я купон съел. а его можно было на лаваш поменять???Теперь буду знать.блин

D djlesha85 14.08.2015

В Riga Plaza тоже есть ГОВНО-РЕСТОРАН Southern Fried Chicken
Бургеры подали с плесенью - ПРИЯТНОГО АППЕТИТА !!! :)))

J Janis 28.07.2016

Жрите этот фаст фуд , лабусы ) вам полезно . Какая страна такая и еда ))