Southern Fried Chicken - Attieksme

Šodien ar draugu un krustdēlu bijām Riga Plaza,piemirstot to,ka pirmajā stāvā ir lieliskā ēstuve Gan Bei,devāmies uz restorānu ķēdi,kas atrodas otrajā stāvā un izvēlējāmies Southern Fried Chicken ģimenes, express restorānu,kur mūs sagaidīja ar savām negācijām kāda meitene,tumšiem matiem,kura pieņēma pasūtījumu.. samaksāju un gaidīju gardu maltīti,tur pat pie kases!
Sākumā viņa uz paplātes novietoja kartupeļus,kuri bija nostāvējušies un auksti (iespējams jūs iedomājaties,kādi ir auksti saldētie frī) pagaršoju un palūdzu siltus kartupeļus,noskatījās tā it kā Es nezinu ko no viņas prasītu,ielika no saldētās pakas friterī jaunus kartupeļus..noteica,ka pārējais jāuzgaida! Jautrākais jau sekoja pēc tam,mans draugs pasūtīja to pašu un tie aukstie kartupeļi turpināja dzīvoties uz mūsu pasūtījuma paplātes. Kad aizgājām pie galdiņa,ar visu paplāti noņēmu no tās divas glāzes kolas un mērcīti,kartupeļus pabīdīju tālāk... sēdējām gaidījām,bet jaunus kartupeļus atnesa tikai man,ar domu,lai jau tas čalis ēd tos aukstos.. iebildu vai nebūs tie otri kartupeļi? Meitene,kas apkalpoja,atcirta - KĀDI KARTUPEĻI? Es paskaidroju,ka tos aukstos kartupeļus arī viņš neēdīs,ar pārgrieztu seju viņa paņēma,tos nelaimīgos,kartupeļus un aizgāja - atnesa karstus,tikko ceptus!
Pēc tam sekoja vēl viens pārsteigums - kad atvēru savu čīzburgeru,tur bija siera ŠĶĒLES,kuras nebija izkusušas,burgers garšoja pēc parastas siermaizes un arī bija vēss - ir foto!

Ja vēlaties garšīgi paēst,neiesaku Jums šo vietu!

M Maric 29.07.2012

Piekrītu, briesmīgs serviss; klientu apkalpošana neeksistē, ēdiens tiek gatavots ar netīrām rokām un darbinieki, kas ir 12. klases skolnieki laikam nespēj atšķirt, ka viņi ir darbā un es esmu klients - nevis otrādak.

L laiiniite 30.07.2012

Tieši tā. Es uz to vietu otrreiz mūžā neiešu.

V vika.b 31.07.2012

Man ari tada pieredze ar viniem - boikoteju.

M maaa 31.07.2012

Toties SFC "DOMINA" strādā smuka blondīne, kuras dēļ noteikti ir vērts to ēstuvi apmeklēt, un ēst da jebko :)

L lina142 04.07.2013

Nu ja, blondīne kura koķetē ar visiem ar kuriem nav slinkums! Laikam jau tādā veidā viņa iegūst savus "pastāvīgos klientus" :D

M maaa 05.07.2013

Pēc pārējām Jūsu - LINA142 sūdzībām šajā portālā var secināt, ka darbā Jūs neviens negrib ņemt un ja kaut kādas nejēdzīgas sakritības dēļ esat pieņemta, tad pēc iespējas ātrāk cenšas atbrīvoties... Neredzu nekādu problēmu, ja meitene darbā izmanto savu šarmu un vienkāršs apmeklētājs sajūtas īpašs un laipni gaidīts. Smaids un laipna apkalpošana ir neatņemama biznesa sastāvdaļa neatkarīgi no no tā vai tirgo mersedesus vai burgerus... Jums pašai derētu ņemt piemēru. Tad varbūt Jūs kautkur pieņems darbā :)

L lina142 05.07.2013

Zini! Var redzēt ka uz šo atbild pati blondīnīte!
Un tavai zināšanai, es strādāju labā darba vietā, kas ir daudzreiz prestižāka un ar labāku apkalpošanu nekā šī te lētā ieskrietuve!

M maaa 06.07.2013

Nu neatbild gan. Esmu taviem vārdiem sakot - "pastāvīgais klients" un komentēju, jo lieliski zinu atšķirību starp laipnu apkalpošanu un belašu tirgojošām tantēm ar saviebtu seju (aptuveni tādu varu iedomāties tevi...). Man patīk apkalpošana SFC un ceru, ka tāda tā paliks arī turpmāk. Savukārt par Tevi lina142 - bail pat domāt, kuru tad prestižu iestādi Tu tagad taisies nolaist pa burbuli tur strādājot. Varbūt painformēsi, lai varu tai iet pa gabalu?

O orhidance 20.09.2013

Pilnīgi piekrītu! Trešdien bijām ar draudzeni tur aizgājušas un piedzīvojām PILNĪGI TO PAŠU! Auksti fri kartupeļi, bezgaršīgi. un Burgers ar neizkušu sieru. Tiešām, labāk uz turieni neiet, jo nu serviss ir briesmīgs.