Somijas veselības produkti - Telemarketings

Šodien saņēmu zvanu no +371 66 624 942 (Rolands, no Somijas veselības produkti), lai beidz zvanīt izmantojot numuru ģenerētāju, un tērēt manu laiku. Nav manai ģimenei nepieciešami D vitamīni no Somijas, ja būs vajadzīgs iesim uz aptieku. Firmu Somijas veselības produkti diemžēl neatradu, visdrīzāk jau tā pati nature lab vien ir.

J

A Anna 15.10.2016

Man ari zvanija meitene. Kad pateicu ka jaa, protams lietoju D vitaminu, kur nemsu? No kaiminvalstim vedu jo tur vins kopeikas maksa. Un ja zinu kapec vins ir svarigs - ka zinu? Esmu daktere! Meitene teica ka vinai vairs nav jautajumos. Un Good bue!

D Daniela 07.11.2016

Arī saņēmu burtiski tikko šo zvanu. Uz manu jautājumu kā varu Jūs atrast soc. tīklos, saņēmu atbildi, ka tā arī saucoties mājaslapa Somijas veselības produkti vai kaut kā tā. Nez kāpēc, neatrodu tādu lapu. Arī atbildēju, ka to visu zinu, ka pašlaik dzeru D vitamīnu un nav aktuāls šis jautājums. Teicu, ka apskatīšos viņus sociālajos tīklos un izlemšu. Tikai visdīvainākais, ja jau viņiem ir visi sertifikāti utt. kā šie apgalvo, kāpēc jāmelo par mājaslapu, kura nrmaz neeksistē?!

S sintija123 21.01.2017

K kvintana 13.04.2017

Mājas lapa: somijasveselibasprodukti.lv aizved uz viņu mājas lapu, kuras nosaukums ir somiskais: http://suomenterveysravinto.fi/lv/

M Mārcis Logins 08.03.2023

Tikko pārbaudīju - tā lapa eksistē un tur redzu arī produktu cenas.

N Nika 09.11.2016

Jā, man arī bij līdzīga problēma, bet kad man atzvanīja konsultants, viss nostājās savās vietās. Man paskaidroja, ka kompānija Latvijas tirgū ir jauna un caur google meklētēju vēl nevar atrast informāciju. Kad es ievadīju somijasveselibasprodukti.lv adrešu rindā nevis google meklēšanas rindā, mājas lapa atvērās. Pirms tam arī likās. ka zvana kārtējie krāpnieki, pat uzzvanīju viņu klientu servisam, bet tas arī pastāv un laipni atbildēja uz visiem jautājumiem.

I ILZE 09.11.2016

Man arī zvanīja par D vitamīnu. Es atradu viņu mājas lapu: http://www.proelinvoima.lv/
Pozitīvi ir tas, ka apmaksu var veikt pēc pasūtījuma saņemšanas 2 nedēļu laikā. Ja tomēr pārdomā, tad varot sūtīt atpakaļ, neatvērtā veidā.
Pasūtīju, cena laba - 3.30 mēnesī. Kopā 360 kapsulas. Tas viss trijos iepakojumos, var ar kādu padalīties.

Z zigfrids228 09.11.2016

Somijas veselības produkti piedāva daudz izdevīgāku un efektīvāku produktu. Produkta cena par 360 kapsulām ir 29.90 ,kas mēnesī sanāk tikai 2.50. Biju pasūtijis no vairākām kompānijām,bet to kvalitāte mani neiespaidoja un par piegādi nācās maksāt pašam! Toties pasūtot šeit es biju ļoti izbrīnīts,jo pasta izdevumi bij bez maksas un produkts tik tiešām bij tā vērts. Ieteicu vecākiem,tie arī pasūtija un lieto jau pāris mēnešus.

vaine

L lvonok2 12.11.2016

man no šitiem bija vēlāk lielas veselības problēmas, arī nebrīdināja, ka nākamo paku atsūtīs

P pilnigsnekas 15.03.2017

kā no dabīgiem vitamīniem var būt kaut kāda problēmas? vajag palasīt sastāvu vai pajautāt zvana laikā pirms rij, lai zinātu uz ko ir alergija.

L Li_Li 01.12.2016

R rbs 13.12.2016

Kautkāds kroplis vārdā Rolands zvanīja no Somijas veselības produkti, uzplijās ar saviem vitamīniem, pasūtīju tiešā tekstā.

L lvonok2 13.12.2016

saprotu ka jums nav iemācījuši cienīt citus un to darbu , bet nav jāaizmirst ,ka cilvēks veic savu darbu

J Janis Vinters 22.12.2016

Man arī zvanīja 2x, bet tālāk netiku sarunā, jo atšuvu viņus, teicu, ka nav intereses.
Vēl nav arī īpaša pārliecība, ka tas ir kkas labs, jo ir pētījumi, kas pierāda, ka nav nekāda būtiska pozitīva tendence novērojama no ķīmisko vitamīnu lietošanas..
+ Gribēju uzjautāt, kur tad manu numuru ņēmuši, bet piemirsu uzreiz.

B babylegs 24.05.2017

Par numuru - man teica, ka viņiemn esot sistēma...

č Čupakabra 22.12.2016

Paskatījos somu mājas lapu. Neko vairāk par D vitamīna piedāvājumu neatradu. Vai tiešām izplatītāji var pelnīt ar viena vienīga produkta pārdošanu, pie kam tā nav pirmās nepieciešamības prece (ja kādam ir, tad tas lieto vigantolu , kas ir recepšu medikaments)

N Neuzticīgā 31.01.2017

31.01.17.zvanīja Rolands(67660440).Protams neuzticējos viņam.Lūk informnācija no PVD
https://registri.pvd.gov.lv/ub/dati?p_id=10251.Vēl tik jānoskaidro vai pa pastu tā drīkst zāles sūtīt?

N Niks Stepanovs 06.03.2017

kas tie par naturaliem vitaminiem 3 eiro menesi?naturaliem jamaksa 30 eiro menesi.tie ir tikai sintetiskie.paprasiet aptieka cik maksa naturalie vitamini.sajutisiet cenu starpibu.

S sintija123 07.03.2017

Pavisam dabīgu D vitamīnu iegūt nevar :D :D Neviena aptieka tev neparādīs 100 % kā Tu saki naturālu vitamīnu... Šie vitamīni ir ražoti pēc iespējas dabīgāk , nevis 100% naturāli.

P pilnigsnekas 15.03.2017

Vispār jau vitamīni vispār nedrīkst būt ķīmiski, vajadzētu jau par to zināt pirms raksti šeit mulķības. Ja vitamīni ir ķīmiski, tos aizliedz tirgot. Majaslapa arī ir rakstīts, ka darbojas jau paris gadus, nedomāju, ka viņi vēl darbotos, ja pārdotu kaut ko nelegalu

P pilnigsnekas 15.03.2017

nu nezinu, es nesen pasūtiju vitamīnus no viniem un viss ir kārtībā. ja ir kvalitātes apstiprinajumi, tad jau drīkst tirgot kādā veidā vien grib, kaut caur televizoru.

P pilnigsnekas 15.03.2017

Lietoju jau pāris mēnesus un viss ir labāk kā bija no kkada vegantola

A Aigars_45645645 24.03.2017

Sarunu ar svešu cilvēku nesāk ar - kā šorīt jūtaties?
Kurš viņiem tik jocīgi māca strādāt?

S sintija123 24.03.2017

Tas nav jocīgi ;) Ir cilvēki kuriem ir patīkami, ka viņiem to pajautā. Nesākt taču sarunu ar - vai es varu jums ko piedāvāt vai kā savādāk.

A Aleksandrs Karabacs 23.06.2018

paldies BPO darbiniek par atbildi , kat tad vel savadak mes jums uzticesimies . ediet pasi savus vitaminus . vissiem tak no viniem mati bira ara. un tas bija tikai eksperimentals vitamins

B babylegs 24.05.2017

1. Sarunā nebija laika runāt - teicu lai atzvana pēc pus stundas - atzvanīja nākamajā dienā.
2. Daudz stāstīja par labajām vitamīnu īpašībām un cik tas ir nepieciešams organismam.
3. Nevarēja iedot atsauci uz pētījumiem viņu produktiem, sakot, ka man pašam esot jāpamēģina, lai arī paskaidroju, ka man kā patērētājam nav ne laika, ne līdzekļu šādiem pētījumiem.
4. Teicu, ka man jau ir nupat iegādāti vitamīni no citas kompānijas.
5. Teicu, ka padomāšu, jo mājas lapā ir poga "Pasūtīt šeit".
6. Pēc visa augstāk minētā, piedāvāja apkalopt (ar to domājot iegādāties tagad).

Man nekas nav pret, ja piedāvā produktu nevis mēģina ar varu iegrūst rīklē. Naudas dēļ nav jāienīst klienti. Būtu labi, ja arī godīgi pateikt, ka pētījumu nav nevis izvairīties no atbildes.

L Lii 14.08.2017

Piezvanīja vienreiz, pateicu, ka neinteresē un vispār esmu ļoti aizņemta (mazs bērns). Pēc pāris dienām zvana atkal! Un komunikācija ļoti uzbāzīga.

A Anita Gablike 09.12.2017

Somijas veselības produkti
Sūdzība.
Man piezvanīja par d vitamīnu.Piekritu nopirkt pusgadam.Uzreiz pateicu lai vēlāk vairs nesűta.
Vēlāk tomēr atsūtīja.Bet es negāju pakaļ.Tagad atsūta man rēķinu par tiem vitamīniem ko es neesmu saņēmusi.Uzbāżas reāli.Kas man tagad visu mùžu no viņiem bűs jāpērk?
Neieredzu !

S Sandra Jegore 21.02.2024

Cik zinu pus gadam viņi nepiedāvā,bet gan gadam. Un vai tad grūti pazvanīt uz klientu apkalpošanas tālruni un atteikt? Viņi tikai piedāvā,nevis formē vel turpmākos sūtijumus. Ja pašai nav mēle mutē lai pazvanītu,neviens pie tā nav vainīgs

M Muk 19.09.2018

Pārāk uzbāzīgs telemārketings. Es zvanu nometu, zvana pēc 20 min. Pateicu, ka mani produkts neinteresē, zvana nākamajā dienā atkal.
Noalgojuši vecu cilvēku (kurš gan bija ļoti pieklājīgs), kuru klausoties raudāt gribās par to, ka mūsu valstī pensijā cilvēki nevar atpūsties, bet iet strādāt telemārketingā un klausīties, kā viņus sūta trīs mājas tālāk

I Ieva Triguba 03.02.2023

Ieva Triguba
Man nav nekā negatīva. Piedāvāt - tas viņu darbs. Gribi pērc, negribi atsakies. Esmu vitamīnus ņēmusi vairākkārt, nav cena nekāds kosmoss. Domāju, ne sliktāki par citiem, aptiekā jau arī par velti nedod. Ticu, ka mūsu platuma grādos un ar mūsu saules daudzumu, D vitamīns tiešām nepieciešams. Man personīgi bija pamatīgs deficīts, neskatoties, ka saules nevairos.