"SOLOMONS", SIA lietoti mobilie telefoni, serviss - Tirzniecība bez čeka, zagti telefoni

"SOLOMONS", SIA iegādājos mazlietotu samsung 5230 telefonparātu, otrajā dienā radās problēmas ar ieslēgšanu. Griezos pie tirgotāja Kuļkova Ruslana pie kā tika iegādāts telefons.
Diemžēl nevarēju uzrādīt čeku, jo tas netika izsniegts pie pirkuma. Telefonu aiznesu uz remontdarbnīcu un izrādījās, ka aparāts ir reģistrēts, kā zagts.
Esmu ļoti neapmierināta ar uzņēmēja negodprātīgumu, kas šajā gadījumā vairāk izskatās, kā apzināta krāpšana.

Vārds, Uzvārds Adrese Amats Tiesības Datums
Fjodorovs Rihards Ventspils, Lielais prospekts 16-71 Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi 2010-08-12
Kuļkovs Ruslans Ventspils, Jēkaba iela 18, ar visiem valdes locekļiem Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību kopīgi 2008-05-15
Leistmanis Dzintars Ventspils rajons, Ugāles pagasts, Rūpnīcas iela 5-59, ar visiem valdes locekļiem Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību kopīgi 2008-05-1
SOLOMONS SIA
Parakstītais pamatkapitāls 2000 Ls
Pēdējoreiz modificēts 2010-11-08

I

M māra 27.11.2011

Pazīstu šo Dzintaru Leistmani.Ļoti negodīga persona, krāpniecība arī ar dzīvokļiem, līgimā paredzēto saistību nepildīšana, un daudz kas cits . Šajā sakarā vairākas prasības tiesā .