Nandia 23.04.2013

1) Ja negibat roblēmas - neņemiet kredītus!!!
2) Ja nevarat zināt vai spēsiet savu kredītu atmaksāt - vēl jo vairāk neņemat tos kredītus!!!
3) Ja nelasat līguma noteikumus pirms kredīta ņemšanas - kategoriski aizliedziet sev ņemt kredītus!!!

Neviens no ātrajiem kredītu devējiem nav nekāds krāpnieks, ir tikai nepareizi domājoši, nelasoši un bezatbildīgi klienti, kuri pēc tam sūdzas!!!

R ri4y 14.05.2013

Bijām paņēmuši SOHO Kredītu uz ātro roku, pirms pusgada, jo steidzami bija vadzīgi 20 Ls, žēl ka piedāvāja 50 Ls minimums, bijām redzējuši reklāmu.
Pirmo reizi atmaksājām cik paņēmām, otro un trešo reizi +5 Ls procenti, tas jau saprotams.
Tagad piedāvā paņemt summu un segt 15% no summas paši, protams neņemsim, bet nav īsti skaidrs, kāds aprēķins tiek domāts slēpta SMS reklāma vai nu paņemj 100 Ls, pēc līguma noteikumiem jāatdod 110 Ls, vai nu jāatdod 95 Ls, vai nu 85 Ls)))
Bet kredītiestādei nav ne vainas, lai labi strādājās. Bet tev iesaku paņemt izrakstu no bankas, kur īsti likās tava nauda.