Soho Credit - krdīts

Nokavēju kredīta maksājumu, jo aizmirsu. Pati vainīga, protams, taču aizmirsu tāpēc, ka SohoCredit kantoris, pēkšņi nolēmis klientiem vairs uz e-pastiem nekādu info nesūtīt. Ne kredīta izsniegšanas apstiprinājumu, ne līgumu, ne atgādinājumus par termiņa tuvošanos. Viņu interese skaidra - priekš kam atgādināt, ja var nedēļu pagaidīt un tad pieprasīt jau arī soda naudas maksājumus. Un nedomājiet, ka atdodot daļu naudas, varēsiet pagarināt tikai atlikušo nesamaksāto summu un attiecīgi maksāt procentus tikai par to. Visas pagarinājuma maksas un soda procenti tāpat rēķināsies kā no, piemēram, 200Ls parāda, nevis 100Ls. Neiesaku nevienam griezties šajā kantorī! Tīrākie augļotāji!

V vidzemnieks 13.11.2013

Aizmirst kredīta maksājuma termiņu..? Nu tur ir jābūt spilgtam talantam uz aizmiršanu...

G13 13.11.2013

Aizmirsi laikam tāpēc, ka ir citi parādi vēl desmit kredītiestādēs.

retas_sudzibas 14.11.2013

Ak šīs kredītiestādes ar kosmiskajiem procentiem...Bet, aizmirsu, nav attaisnojums, vēl vairāk, tā ir diezgan liela paviršība. Es neesmu aizmirsusi, bet ir bijis gadījums, kad neesmu varējusi samaksāt. Sazinoties ar konkrēto kredītiestādi vienmēr esam nonākuši pie kaut kāda kompromisa. Ir viņi naudas kāsēji. Ir. Bet ņemot šādus kredītus, mēs zinam, uz ko parakstamies.