Sociālais Aprūpes Centrs Mežciems - zagšana

Ārprāts... Tas notiek jau gadiem. Vai tiešām neviena instance to nevar apturēt. Ir nomainījies arī direktors šim aprūpes centram. Virtuves darbinieki katru dienu ar smagām somām nes mājās produktus, kuri es domāju pienākas pensionāriem kas dzīvo pansionātā. Paši pat nespēj somas panest, tāpēc radinieki uz ielas sagaida un palīdz nest cik nu vien var. Vakaros kad satumst piebrauc arī ar mašīnām pie kādas no virtuves izejām un krauj tik iekšā. Ir pat dzirdēts, ka virtuves vadītāja Gunta Gelžina, sanesto pārtiku tirgo, laikam viņas ģimene nespēj to visu apēst, un var jau arī vēl papildus nopelnīt. Ir dzirdēts, ka nabaga pensionārus baro ar zupām kas vārītas no zivju konserviem...

R

P Pati 23.02.2009

Ārprāc, uz nabaga veco cilvēku rēķina uzvārās!!! Būs man jāiet par direktori un jāatlaiž tā virtuves vadītāja.

ī īpašniece 23.02.2009

Es ar mājās vāru zupu no zivju konserviem, dikti jau garšīgi.Ātri, lēti.

R Rūgta,bettaisnība 02.03.2009

Krīze liek mums tā rīkoties - tas ir cilvēku pašizdzīvošanas instinkts.

Mamma 02.03.2009

AK shausmas!

K krista 20.04.2009

Kāda krīze.!!!
Es pati strādāju aprūpes centrā ( tikai ne Mežciemā), ja mūsu direktors redzētu vai dzirdētu ko TĀDU, lidotu no draba visi.
Tā ir neizsakāma cūcība..

š šeherezade 20.04.2009

Elementāri var ieviest kārtību---paziņot attiecigajām iestādēm, lai paseko vakaros līdzi, kas un ko nes ārā no pansionāta un kas būs pie rokas pieķerti, tad pieaicina lieciniekus un darita lieta!!!

L Lepi 20.04.2009

Zupas no zivju konserviem es neesmu redzējusi un tie aprūpētie nav badā.Mans tēvs tur nogulēja ar insultu smagā stavoklī 1gadus 5 stāvā(rehabilitācijas nodaļā). Pēc tam pārveda uz pirmo stāvu-pastāvīgi. Tā 3gadus un katru dienu gājām viņu barot. Pusdienas un dažreizs vakariņās. Ēdināšana bija laba neko sliktu nevaru teikt. Ar tam meitenēm kuras apkopa, biju apmierināta un arī ar ēdināšanu.Visumā derētu uzsūtīt revīziju, ja šitā stiepj.Par šo iestādi kopumā neko sliktu nevaru teikt.

K krista 21.04.2009

Ko tās revizijas palīdzēs... Tas atkarīgs no paša cilvēka, cik godīgs viņš ir!!!

B baibiņa nebēdniece 06.01.2015

Mana audžumāte jau 3 dienas ļoti slikti jūtas- reiboši, bezspēks. Pieteica aprūpētājai ārsta vizīti, bet neviens neatnāca. Tagad jāgaida līdz 4 dienai, jo ārsts pieņem tikai 2 reizes nedēļā!!! Absolūtā vienaldzība.

H ham 14.04.2015

Mana vecmamma tika ievietota pansionata Mezciems decembri 2014 gada, tagad gulj Gailezera reanimacija, jo nepartraukti, kad pie vinas braucam redzejam, ka paliek aizvien sliktak, no sakuma palika uz gultas un pec tam vair ari nerunaja, tas viss bija 3 menesu laika, nepartraukti gajam pie daktera un teicam, ka vinai ir slikti vajag kaut ko darit, daktera atbilde, labi es uziesu, bet ko jus gribat tas tacu ir vecums 95 gadi.Sakas vecmammai izgulejumi, mamma aizgaja pie medmasas pateica, pec tam pusstundu vajadzeja atvainoties darbiniecem par to ka bijam lugusi aizlimet izgulejumus.Aiz dusmam vinas pargerbjot manu vecmammu ta metaja pa gultu, ka vina pilnigi saka raudat.Tagad sanak ta, ja cilvekam ir 95 gadi vinam ir jamirst?Kas par arstu, kas par kopejam, maitas, redzeja, ka paliek slikti un neviens pat savu pakalju nevareja piecelt un izsaukt atro palidzibu.Kad atbrauco tani vakara 9.04.15 vienigais ko Ome vareja pateik, ka vinai ir slikt, aizsreju pakalj masinai, atnaca, saka merit spiedienu, nobijas izsauca atros, jo spiediena nebija vispar.Kad atbrauca atrie visu ko vini pateica labi, ka jus atbracat pie savas vecmammas.pirms tam pansionata tika nemtas asinis kur bija kritiski nieru raditaji un pat ar to bija par maz, lai cilveku ieliktu slimnica, dakters teica, no ko jus gribat ir jasaprot, ka tas ir vecums.UN TAGAD MANA VECMAMMA ATRODAS GAILEZERA, KUR MIRST, JO IR ASINS SAINDESANS UN ARSTI SAKA, KA NEKAS SAVADAK NEBUS.Vienkarsa arsta un apkalpojosa personala nolaidiba pansionata MEZCIEMS.Tada attieksme ir Demensijas nodalja pret guljosiem cilveciniem.Dazhi darbinieki pat atlaujas atrasties darba reibuma stavokli.

M Mārīte Krūze 16.02.2017

Zagšana turpinās. saimniecības daļas vadītājs zog regulāri visu, ko var nozagt un tirgo savai brūtei , kuras dēlam pieder viesu nams netālu no Tīnūžiem.Pārbaudīta informācija.