Sociālais Aprūpes Centrs Mežciems - Zagšana

Ārprāts... Tas notiek jau gadiem. Vai tiešām neviena instance to nevar apturēt. Virtuves darbinieki katru dienu ar smagām somām nes mājās produktus kuri es domāju pienākas pensionāriem kas dzīvo pansionātā. Paši pat nespēj somas panest, tāpēc radinieki uz ielas sagaida un palīdz nest cik nu vien var. Ir pat dzirdēts ka virtuves vadītāja Gunta Gelžina, sanesto pārtiku tirgo, laikam ģimene nespēj apēs, un var jau arī vē papildus nopelnīt. Nabaga pensionārus baro ar zupām kas vārītas no zivju konserviem...Ko tauta jūs varētu pateikt par šādu cūcību?

A Alma 10.05.2008

Tā vien liekas, ka šajā aprūpes centrā, kāds pārtiek, tikai no sūdzību rakstīšanas.Tas ir kā saldais ēdiens, bet grēks būtu runāt, jo jūs pārtiekat no tautas maksātajiem nodokļiem.

; ;) 10.05.2008

tās ir šausmas, kā vispār ko tādu var darītt!!!lai jau no kādas kafejnīcas nestu ēdienu prom, bet no Sociālā aprūpes centra!!!nav ne kauna, ne mazākās cieņas un sirdsapziņas!:(:(:(

L Lepi 10.05.2008

Pavaari vienmeer buus tie lielie neesaataaji.

J Jana 22.05.2008

Diezgan pamatīgs idiotisms! Tomēr ticu ka tā notiek, jo šī pansionāta darbinieki ir konkrēti stulbeņi.

O Osīts 26.05.2008

Jūs penšas labak pastāstiet ka jūs tur pļēgurojiet, kaujaties, un maukojaties!:)

D DZUDA 29.07.2008

dzivoju blakus, neko tamlidzigu lidz sim nebiju pamanijusi, bet varetu but.. sai problemai vispar vajadzetu pieverst lielaku uzmanibu, jo ediens tiek zagts daudzas iestades..

A aldi 21.03.2009

Runat var daudz par sho lietu, bet tas nav tiesa Lai nu kur Pansiti no Slimiem, Veciem, IZlaistiem Panshem Ko nemt... Sorry! Nav neka tamlidziga !! Sabiedriskais FUIJ!! DIVERSNTI!!! PIEKRIITU (Osīts 26-05-2008)

L Lepi 21.04.2009

Zupas no zivju konserviem es neesmu redzējusi un tie aprūpētie nav badā.Mans tēvs tur nogulēja ar insultu smagā stavoklī 1gadus 5 stāvā(rehabilitācijas nodaļā). Pēc tam pārveda uz pirmo stāvu-pastāvīgi. Tā 3gadus un katru dienu gājām viņu barot. Pusdienas un dažreizs vakariņās. Ēdināšana bija laba neko sliktu nevaru teikt. Ar tam meitenēm kuras apkopa, biju apmierināta un arī ar ēdināšanu.Visumā derētu uzsūtīt revīziju, ja šitā stiepj.Par šo iestādi kopumā neko sliktu nevaru teikt.

L laura 13.01.2011

Es ļoti ceru, ka tā nav tiesa, ka pensionāriem jāēd slikta pārtika-ja tā tad es noteikti ziņošu attiecīgajām iestādēm, lai pārbauda.

L lolita 21.07.2011

Strādāju jau daudzus gadus, un teikšu ka mūsu virtuve ļoti garšīgi baro iemitniekus-lai viņi ārpus pansionāta tā būtu ēduši!

S sandra 24.07.2011

pansionātā ļoti labi baro iemitniekus-bet to ko viņi neapēd darbinieki nes mājās saviem kustoniem-su;niem kaķiem. Vai tad būtu labāk izmezt mizkaste? Jemitnieki dzīvo savā eiforijā un nezin kas notiek apkārt! Pabaroti-apkopti apmazgāti, ne par ko nevajag domāt-var tik sūdzibas rakstīt, drert ... Starp citu viņi to nemaz nav pelnijuši jo lielāka daļa iemitnieku ir bijusī cietumnieki, dzērāi. Ir protams arī normāli cilvēki -tie ir ļoti apmierināti ar savu dzīvi pansionātā!