www.sudzibas.lv SMS Serviss Slikts serviss, krāpšana

Sms Serviss/ Mobilie Telefoni - Slikts serviss, krāpšana

Vēlos padalīties savā bēdīgajā pieredzē un pabrīdināt visus par lētāko mobilo telefonu servisu Rīgā
SMS SERVISS - Dzirnavu iela 57A , ļoti slikti remonti aizņem ilgu laiku un TIKAI SOLA,
GAIDīJU remontu 2,5 mēnesi,
un rezultātā ārprātīgs remonts, ekrans vairs nestrāda, var izmest telefonu.
Briesmīgs serviss!
NEIETEICU!
Un meistars diezgan pogains izskatījas.
Kas tā par attieksmi pret darbu?

Atbilde no SMS Serviss Support Pārstāvja atbilde 06.06.2016

Labadien, diemžēl citreiz notiek fors mažora apstākļi, dažbrīd aizkavē sūtījumus ar detalam, dažbrīd vajag laiku, lai atrisinātu problēmu. Tāpat ari ir dažādi nelabvēļi, vai konkurenti, kuri bojā reputāciju. Šajā gadījumā mēs vispār nevaram saprast par kādu telefonu iet runa, taču un vispār kā tā iespējams, ka Jūs paņēmāt no mums nestradajosu telefonu? Iespējams šī problēma radās atkārtoti pēc kaut kāda laika? kāpēc Jūs neesat vērsušies pie mums garantijas sakarā? Jebkurā gadījumā sasaistieties lūdzu ar mums, mēs obligāti atrisināsim šo problēmu īsos termiņos. Ar cienu SMS Serviss

Добрый день, к сожалению бывают форс мажорные обстоятельства, иногда задерживают посылки с запчастями, иногда нужно время чтобы решить проблему. Так же бывают всевозможные недоброжелатели, или конкуренты, которые портят репутацию. В данном случае мы вообще не можем понять о каком телефоне идёт речь, да и вообще как такое возможно, что Вы забрали от нас не рабочий телефон? Возможно эта проблема возникла повторно через какое то время? почему Вы не обратились к нам по поводу гарантии? В любом случае свяжитесь пожалуйста с нами, мы обязательно решим эту проблему в короткие сроки. С уважением СМС Сервисс

V

Z zlobin 07.06.2016

Я Тоже ожидал свой ремонт в этой конторе более 3х месяцев,
в итоге пока сам не позвонил про меня не вспомнили!