www.sudzibas.lv SMS Serviss Paliku bez telefona

Sms serviss - Paliku bez telefona

Kā atdevu savu telefonu remontam 2015. Gadā tā aizvien neesmu viņu redzējusi. Tad viņi nevareja salabot, vajadzēja vairāk laika, tad nevarēja atrast, pēc tam pārvācās un nevarēja atrast, tad atrada "laikam manu" telefonu, bet piedāvāja atdot izjauktu un ja godīgi, tad tas pat neizskatījās pēc mana. Pēc kāda gada jau solīja kaut uz darbu atvest utt bet pazuda ar galiem. Kā zvanīju tā necēla vai teica, ka "jā, viss būs" bet aizvien nekā. Ir pagājuši 4 gadi un neesmu pat saņēmusi ne kompensāciju, ne vismaz atvainošanos - neko.

12.08.2019

Kolta 12.08.2019

2015.gadā? Jūs esat ļoti pacietīgs klients.

A Annija1 12.08.2019

Pacietīgi karoju ar servisu vairāk kā gadu par savu telefonu, tagad atradu servisa lapiņu un nolēmu arī citus pabrīdināt par šāda līmeņa apkalpošanu.

V vitols 12.08.2019

Ja tas ir, tas pats SMS serviss, kas atrodās Čaka ielā 105,tad pie viņiem nodevu datoru remontā.
Pirms 8 gadiem, un viņi mani uzmeta.
Negribas te izklāstīt detaļas, kas un kā, bet viņi ir krāpnieki.

Life_is_life 12.08.2019

Var paskatities uz ka vards uzvards bija registrets komercregistra un iekopet te