Smscredit.lv - Rekets

Labdien!
Šorīt no rīta pamodos, atvēru e-pastu un biju nedaudz šokēta - no Smscredit ir atnākusi vēstule ar nosaukumu - "Brīdinājums par iespējamo apmeklēšanu dzīves vai darba vietā". Kredīts man bija paņemts 300 euro, nevarēju atmaksāt, kļuva par 540 euro, atradu darbu, sazvanījos, sarunāju, ka katru mēnesi maksāšu 60 euro, palika atmaksāt 240 euro un tagad viņi izlēma nez kāpēc sūtīt kaut kādus cilvēkus uz manu darba vietu vai dzīves vietu. Nezinu, kā citiem liekas, bet nedomāju, ka atnāks uz pārrunām pieklājīga sieviete, bet gan divmetrīgs vīrietis, kurs centīsies mani iebiedēt. Manuprāt, tas ir rekets. Smscredit.lv - ja tā notiks - es uzreiz zvanīšu policijai.

A anonimais 007 14.05.2016

Ja atnāk uz darbu dod ziņu man izčakarēšu šos ežus! Jo pēc likuma viņi nedrīkst ne doties uz tavu darba vietu ne uz mājām. Iesaku griezties PTAC un Valsts policijā. Uzreiz nometīs visu naudu, ko esi parādā.

P pele222 14.05.2016

šos visus augļotāju kantorus vispār vajadzētu aizklopēt ciet un miers būtu Latvijā.

M makavely 29.12.2016

Pilnīgi piekrītu..Viņiem nau tiesības uz ierašanos mājās vai citā vietā.Ar to vēstuli jāgriežas policijā.

Man savādāk ar pagarināšanu notiek,kad man uzrādīts atmaksas datums 30.12 2016,bet bija 28.12.2016 un man zvana saka kad kavēju 2 dienas (arī profilā rakstīts),un man piespiedu kārtā ir jātaisa atmaksas grafiks viņu kļudas dēl.Man doma ir sūdzēt tiesā par krāpšanu,tikai nezinu vai jēgas...laiks rādīs..