Y YoYo 27.01.2013

Civillikums tevi neglābs!
Pirms ņēmi kredītu TU PATS LABPRĀTĪGI BEZ SPAIDIEM un MALDIEM parakstīji viņu piedāvato līgumu, kur ir atrunātas soda sankcijas gadījumā ja TU kavē kredīta atmaksu, vai nemaksā vispār!!!
Ar to civillikumu iesi uz tiesu?
A ko tiesa tev var palīdzēt, ja pats LABPRĀTĪGI piekriti šiem noteikumiem!
Bet ka nekļūdos tad CL tas ir pants 1617 vai 1677 (nu kaut kas ap šiem cipariem).

M misterd 28.01.2013

Nu procenti jau nevar parsniegt pamatsummu, bet ja atmina nevil viniem ir ligumsods! Ligumsodu nosaka lidzejs CL 1716 un 1717p.

Likumsargs 29.01.2013

Lūdzu nejaukt soda procentus, kas tiešām nevar pārsniegt pamatsummu un līgumsodu, kura izmēri ir neierobežoti! Tie ir divi dažādi termini un ātro kredītu kantori, lai varētu labi nopelnīt līgumos norāda līgumsodu, nevis soda procentus!
Vienīgā iespēja ir mēģināt sarunāt maksāt pa daļām, ja tas nelīdz, tad tikai tiesa, jo tikai tiesai ir tiesības anulēt vai samazināt uzrēķināto. Katrā ziņā ir obligāti jārīkojas, jo ar katru dienu tā summa kļūst ar vien lielāka! Un neaizmirstiet, ka pa vidu būs tādi reketkantori kā parādu piedzinēji, kas arī gribēs pabaroties. Lai arī viņu apetīte no 1.februāra būs ierobežota, bet arī 12 lati ir nauda!