SMS Credit - smscredit

šo šodien saņēma mans paziņa, tā kā nekas nav mainījies, vnk laikam viņiem liekas,ka krimināllieta skan iespaidīgāk, nekā civillieta

Saistiba ar to, ka nav veikta SMScredit.lv kredita atmaksa, Jums ir nosutita vestule ar PAZINOJUMU par materialu sagatavosanu iesniegsanai Valsts policija iespejama kriminalprocesa uzsaksanai. Informacijai zvaniet uz 66010699 vai rakstiet [slēpt]@smscredit.lv

Likumsargs 18.12.2012

Latvijā neierosina krimināllietas par nenomaksātiem parādiem! Tā kā SMS Credit jūs maldina un tas jau ir sodāms pārkāpums gan pēc Civillikuma, gan pēc Ārpustiesas parādu atgūšanas likuma!

S shaky 07.01.2013

ja tev ir 100ls tad, pagarini krditu uz menesi un plus ieskaiti viņiem 60 ls, un ta katru menesi, un tiksi no viņiem vaļa.