www.sudzibas.lv SMS Credit SMS credit pazudina jauniešus un to ģimenes

SMS Credit - SMS credit pazudina jauniešus un to ģimenes

Labdien! Vēlos visus vecākus brīdināt, tāpēc izstāstīšu situāciju, kādā tiko ir nokļuvis mans dēls un es. Divus vai pat trīs gadus atpakaļ mans dēls, kuram tad bija ap 20 gadiem bija no SMS credit aizņēmies 50 Ls, bet pēc neilga laiciņa, savas nenopietnās attieksmes dēļ, darbu zaudēja. Protams, man kā mātei to pat nepateica, ka ir šādas saistības uzņēmies, vienkārši viņam likās, ka šo summu viņam piedos, protams tas nenotika un SMS credit piestādīja rēķinu 170 Ls apmērā. Šķiet, ka tas bija par 1 gada kavējumu. Protams, ka atdot šādu summu mans dēls nevarēja un tas kavējums ievilkās vēl uz gadu plus soda procenti un man nāca no viņiem vēstules, ka nesīs mantu no dzīvokļa ārā utt. Kā rezultāta es dabūju dēlu izdeklarēt no dzīvokļa ar domu, ka tad viņam būs stimuls naudu SMS credit atdot. Protams, ka naudu viņš neatdeva, tas vilkās un es kā māte neizturēju un šo summu pusgada laikā SMS credit atmaksāju. Pagāja pusgads pēc saitību nokārtošanas un mans dēls man nezinot ir atkal paņēmis no viņiem naudu un nu jau 9 riezes lielāku summu un SMS credit viņam to bez kavēšanās piešķīra. Esmu šokā, jo man uz sms atnāca ziņa, ka jums ir kavēts maksājums. Zvanīju uz SMS credit un viņi saka, ka viņam viss kārtībā ar kredītvēsturi, tāpēc viņam iedevuši naudu atkal. Es nesaprotu, kā tā var, es no sava konta maksāju šo parādu, bet viņi to nav ņēmuši vērā, saka, ka bija iesniegums jāraksta, lai dēlam vairs nepiešķir naudu, to man nepateica, kad visu apmaksāju un man bija viņiem jāpiezvana. Teikšu atklāti, ka manam dēlam ir atkarība no tā, ka viņš nevar apstāties dzert un tā rezultatā, viņu izmet no darba, tagad ir tieši šī situācija, es nezinu ko man tagad darīt. Varbūt varat ko ieteikt, kur griezties? Domāju, ka SMS credit parkāpj likumus, ka neizvērtē, kam piešķirt naudu un kam vairs nē, tādā veidā pazudinot jauniešus un viņu ģimenes, kurām jau tā jācīnās, lai šo bērnu pasargātu, lai viņš pavisam nenoiet no ceļa. Lūdzu palīdziet ar padomu. Paldies!

Komentāri (18)

J Jānis123456 04.11.2014

Šeit problēma ir nevis SMS credit, bet jūsu dēlā.

ilmaars 04.11.2014

Nu, nav jau arī Jūsu dēliņš bez vainas. Sms credit to, kam dot ko, kam nedot, viņi skatās pēc saviem ieskatiem. Iesaku ne tik ļoti iespringt uz kredīta došanu no viņu puses, bet padomājiet, ko ar savu dēlu darīt. Labi, mainīsies kas tajā smscredit un nedos vairs viņam kredītu. Ko tad? Paņems citur. Kaut vai BigBankā un tur tiešām smscredit procenti vēl smieklīgi salīdzinot ar to iestādi. Dēlam domāšana jāmaina. Lai cik žēlīga būtu mātes sirds, viņš ir pieaudzis cilvēks un ja redzēs, ka katrreiz turpinat vilkt viņa pakaļu ārā no mēslu bedres, viņš pie tā pieradīs un neko nemainīs. Jūsu "atbalsts" (iežēlojāties, apmaksājāt) viņam kļūs par aizmuguri un kā garantiju - ņemšu kur gribēšu, cik gribēšu, sak, mamma jau apmaksās.
Sms credit darbībās nekas nemainīsies. Tāpat dēls nāks pie prāta tikai tad, kad pašam būs jāizstrebj sava savārītā pļura. Savādāk neiemācīt. Droši vien ja nedzertu, prātā nenāktu ņemt kredītus, ko pat tālā nākotnē nevarēs apmaksāt.

J jaunnais 04.11.2014

Pašam ir jāizvērtē ņemt kredītu vai neņemt, kā var vainot kompāniju, kas to piedāvā?

xy-files 04.11.2014

Alcoholisms ir slimiiba kas jaaarstee. Iesa pierunaat deelu iet uz kaadu rehabilitaacijas kursu.

xy-files 04.11.2014

*Iesaku

V vienkarshs cilveks 04.11.2014

To es pati zinu, ka tā ir slimība, es par to neveršos pēc padoma, bet brīdinu lai, ja samaksājiet par saviem bērniem labu gribot - jāuzraksta iesniegums, lai vairāk kredītus viņam nepiešķir, bet vislabāk laikam bija neatmakāt viņa kredītu, tur jums taisnība, tagad to ļoti nožēloju.
Nevar jau lielu cilvēku piespiest ar varu ārtstēties it sevišķi, ja viņš uzskata, ka tikai "tusējās ar draugiem" nevis dzer. Pats uzskata, ka viņam nav problēmu, mēs neesam ģimene, kuram kaut vienam, izņemot viņu ir kaut viens kaitīgs ieradums.

Paldies par komentāriem, jebkurā gadījumā.
P.S. Ļoti ceru, ka nevienam nenāksies piedzīvot lidzīgu situāciju.

V vienkarshs cilveks 04.11.2014

Tik un tā uzskatu, ka ja cilvēkam ir bijušas problemas ar 50 Ls apmaksu divu gadu garumā, tad tādiem vairs nav jādod kredīts nevienā no līdzīgam iestādēm.

J Janka 04.11.2014

Nevajadzēja dēliņa vietā atmaksāt to kredītu. Tagad čalim āķis lūpā un uz priekšu. Zin kā parazitēt uz mammītes kakla - viņa taču tāpat samaksās.. Dēlam bikses nost un pa muti!

L Lepnā Lavīze 04.11.2014

Neatbalstu sms kredītkantorus, bet šajā gadījumā nevajag vainot spoguli, ja ģīmis šķībs. Nevajag parazītu dēlu uzturēt un dzēst viņa parādus - ir pilngadīgs un pats tiks galā. Bet tādu māmuļu dēļ arī latviešu vīrieši tādi mīksti un bezatbildīgi.

Z zaika 07.11.2014

Nu muļķe, kas muļķe... Izaudzinājusi parazītu, tagad visi citi vainīgi. Varbūt arī sūdzēsies par veikala pārdevējām, kuras Tavu mīļo nabadziņu, pārdodot viņam alkoholu, nodzirdījušas? Kā nav kauna? ...vajadzēja uzrakstīt, lai viņam neko nedod... Tavam dēlam atņemta rīcībspēja, ka mammīte ko tādu uzdrīkstas prasīt? Ja pati esi iemācījusi, ka pakaļa nevis jāslauka pašam, bet mammīte ar mīstu lupatiņu visu izdarīs - nevajag vainot pie tā citus.

M monoya 11.11.2014

пацану 20 лет! не надо брать если не уверен в работе! С какой такой перепуги родители должны оплачивать??? договор с определённым лицом! так пусть с ним и разбираются, ДА с одной стороны это ваш ребёнок, и как бы жалко. (былобы жалко дали бы сами с зарплаты 50 лат) а с другой стороны! не отдал! попал в чёрный список! и будте спокойны! больше не возмёт. и будет жить на свои кровные! КТО даст вам гарантию, если вы за отпрыска оплатите один кредит, не повесит ли он на вас другой через пол года и побольше???

F fuxiic 26.11.2014

Cilvēks prasa padomu, bet puspilna Latvija ar tiem idiotiem, kuri pasi dzivot nemak, bet, tik pārmest var!
Veiksmi Jums ar dēlu un pārējo!

V vienkarshs cilveks 06.01.2015

Paldies!

meddler 06.01.2015

A viņi arī var atņemt mantu ja esmu deklerējies pie mātes dzivoklī?
Varbūt man ar izdeklerēties :D

D dddddddddddddddd9 23.01.2015

bleg sitaadas lupatas izaudzina, peec tam sievaam jaaukleejas un JAAMOKAAS. shitaadus kretiinus vajag apmest vienus lai pasi suudus ko ievarijusi strebj. lai noiet no cela, ja savdaak nespeej. a ko dariit ja smadzeenju nav

D dddddddddddddddd9 23.01.2015

JAU BEERNIIBAA SITAADI JAA-DRE-SEE!!! AR MIETU.

D dddddddddddddddd9 23.01.2015

jaa, vajadzeja atsttat uz so to paraadu. visu dzivi butu melnajaa sarakstaa. un lai kepurojas kaa grib.

S serggik0000 14.02.2018
slikti strada konsultati

Cik neuzmnigi un nepateicigi vinam konsultanti ,kada tu skaidro par nepareizo saita darbibas. Izskatas vini nav labi audzinati

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes