SMS Credit - noteikumi?

Vēlējos drīzāk uzzināt, kas pie v*lna ir tie viņu iekšējie kredīpolitikas noteikumi??
Līgumā ir punkts 7.12, kur jebkurš no klientiem var sev sastādīt atmaksas grafiku, bet viņi man neļauj, jo viņi izskatot katru klientu individuāli, kad prasu, kāpēc tad tieši es nedrīkstu- atbilde, tādi ir viņu iekšējie kredītpolitikas noteikumi :D

H

adiabo 27.07.2013

Šie kredītkantori ir tīrākie krāpnieki, pārkāpj likumu visur kur vien var, un vēl prasa no klienta savas nelikumīgās prasības. Reklāmās saka ka nāk pretīm gūtībās nonakušiem klientiem. Pameklē informāciju par "Baltais bruņinieks" diezgan sakarīgi var palīdzēt, lai veicas cīņā ar krāpniekiem

P potasspotass 02.08.2013

Manam dēlm bija jāaizbrauc uz ārzemēm šito dēļ, lai iet strādāt paši biezo bērniņi, vienkārši neaizņemieties

L liza1904 02.08.2013

Ja, kad jautaju, vai nevaretu sastadit kredita atmaksas grafiku, atbildeja, ka grafiks netiks sastadits. Viss aizgaja pagarinasanas maksas, to summu jau vareja maksat ka grafika maksajumu, bet lidz atmaksasanai nemaz netikt. 5 dienas var atlikt kartejo maksajumu, ka "pretimnaksanu" no vinu puses, bet talak soda naudas. Jasadarbojas ar "Baltais bruninieks".

F fuckyou 26.08.2013

Viss ir vienkarshi, kloaakas latvijas politikanji ir atdevushi Latvijas tautu izvaroshanai caur atriem krediitiem. nemiet krediitus un mees juus izgerbsim... ha ha ha

G gustavs123 04.06.2014

Ja baltais bruninieks palidzes, palidzeja man:-) esmu laimiga un mierigu sirdi:-)

V viedoklis009 04.06.2014

Tas ir tapeec ka tu goddigi maksaa un pagarini tos kreditus mees kaadu meenesi nepagarinaajaam un lasi uzreiz piedavaja sastadit to atmaksas grafiku