www.sudzibas.lv SMS Credit Neidzēšamais profils

SMS Credit - Neidzēšamais profils

Sveiki,

Situācija tāda, ka izveidoju profilu SMScredit vietnē, bet tagad nevaru to izdzēst.
Sākumā iegāju pie iestatījumiem , bet tur šāda opcija netika sniegta, tāpēc vērsos pie viena no viņu konsultantiem.
Konsultants man apgalvoja, ka saskaņā ar 9. līguma punktu es nevaru izdēst profilu, bet saskaņā ar 10. līgumpunktu, mana informācija tiks pasargāta.
Tad man rodas tāds jautājums, kāda viņiem no tā jēga un vai nav ne kāda veida likumu, kas paredzētu manas informācijas konfidencialitāti un ļautu to izņemt no portāla? Vai arī līguma laušana, vai tādā veidā viņi man nepiestādīs līgumsodus naudas veidā?

J

S SSSSS 10.10.2013

Viņi nedzēš, ar cerību, ka ņemsi vēl un barosi viņus!!
Droši vien, ka līgums arī ir nelaužams.
Visticamāk Tev jāsāk ar jautājumu(Cik man samaksāt, lai Jūs man atļautu izdzēsties?)
Brrr baiss kantoris!

Nandia 10.10.2013

Jūs ko no mēness nokrituši?!?!
Ir tak akcijas 'atved draugu' . Nu ko domājat, ka viņi tur muļķi kādi sēž?!? Normāls un pieaudzis cilvēks piereģistrējas tad, ja viņam to vajag un nepļekstina pirkstus reģistrējoties un dzēšoties un atkal un atkal. Tas nav nekāds sociālais tīkls čatiem vai citām gara laika kavēšanām.
Cerība varbūt arī viņiem ir, ka ņemsi vēl, bet kāda tev starpība, ir vai nav tur tā anketa. Datus viņi nevienam neatdos un neko paši tur saķimerēt nevar.
--- kas par stulbu jautājumu par līgumsoda piestādīšanu?!?!? Ja tu neesi ņēmis no viņiem kredītu, tad ko viņi tev var piesiet?!?! Stulbums. Neej tajā profilā un miers. Ko var cepties dēļ tāda sīkuma?!? :))) un mazums tev pēc kāda laika ievajadzēsies biku naudiņu :))
---------------
SSSS - baiss kantoris ?!?!? Vajag atmaksāt naudu laicīgi un nebūs tik baisi. Ak, jā un aizņemies atbildīgi, tad nebūs jābaisojas...

T tester 14.05.2015

Var redzēt ka « Nandia » ir šī kantora darbiniece/-nieks vai ir kaut kādā veidā saistīta ar šo kantori.
Liela daļa "atsauksmju" ir pārāk pozitīvi uzkrītoši kas liecina par saistībām ar šo kantori.

L Lepnā Lavīze 18.05.2015

Pat google dzēš informāciju par cilvēku, ja viņš to vēlies. Vērsies Datu aizsardzības centrā, informācija, kur viņus atrast, ir internetā.