www.sudzibas.lv SMS Credit Naudas izkrāpšana

SMS Credit - Naudas izkrāpšana

Labdien! Pirms laba laiciņa tika tevam paņemts kredīts 400 eur no smscredit! Aptuveni gada laika tika nomaksāti 240 eur.. Veidojot kartējo maksājuma grafiku, 31 oktrobrī operatore teica, ka pilna kopeja atmaksas summa esot 400 (ar kautko) , nometu nost, jo domāju ka kautko sajauca, zvanot otrreiz pēc stundas, summa neticami atri pieauga - izrādas, ka atmaksas summa esot jau 630 eur! Neiesaku šo firmu, tiksat apkrāpti pasi to nemanot..

Z zita2 27.11.2017

Ja nesamaksā laicīgi, tad uzrēķina sodu. Diezgan loģiski. Cik dzirdēju par termiņa pagarināšanu jau var uzlikt 30 eur pa virsu

S Sirmacis 27.11.2017

Godigi sakot, netika jau ari laicigi atmaksats no sakuma! Kredits tika pagarinats 40eur/men apmeram pusgadu, jo vini nevelejas izveidot atmaksas grafiku! Lidz kamer tevs saprata, ka nauda veeja izmesta, nav ko talak maksat...velak tomer vienojas par grafika atmaksu, pa kalniem un pa leju kautkas tika maksats...lidz neemu visu savas rokas, sazinajos ar norekinu dalu, izveidojam normalu grafiku, ko arii pati maksaju..BET par nokavejuma procentiem es netiku informeta! Tika nosaukta kredita atlikusi pamatsumma, kura ir janomaksa..taa ari pec gada maksasanas nejausi uznacu virsu ka summa ir tik liela. Pieprasot profila vesturi - vini man pieprasa par to 7 € , kaut ari pec likuma tevs ir tiesigs pieprasit profila vesturi elektroniska pdf formata, un viniem taa ir jaizsniedz !

P Par Latviju! 27.11.2017

Normalais Latvietis nekad nenjems kreditu no taadaam kantorim. Deru, ka tavs teevs ir maziglitots Janka no Lagales :D

S Sirmacis 27.11.2017

Paldies par Jusu viedokli! Un Jus dzive busat loti veiksmigs cilveks, ja Jums naudas pietiks visam zalem un operacijam kas Jums nepieciesams lai izdzivotu !

P.S. un Jus noteikti busat viens no tiem Latviesiem kuram kreditus vienkarsi neizsniedz ; D

Kaiminiene strada Creditref., un pec statistikas datiem ~72 tukstosiem Latviesu nav nomakasti krediti un ir nodoti ārpustiesu paradu piedzinejiem.. (:

alergologs 27.11.2017

Vienkārši uz priekšdienām zināsiet, ka ar šiem kantoriem labāk nevajag ielaisties.

C critical thinker 27.11.2017

ēm, ja cilvēks finanšu/parādu jautājumus risina 'nometot nost, jo domāju ka kautko sajauca'...

S Sirmacis 27.11.2017

Izlasiet kartigi manis sniegto atbildi, pirms "izraujat" pusteikumu no teikuma !
Domaju, Jums ar saviem uzdrukatajiem 554 komentariem saja portala butu jabut pieredzei rupigi un ar domasanu lasit sudzibas!

S Sirmacis 27.11.2017

* atvainojos, manis sniegto- sudzibu!

izlasīju vēlreiz.
...operatore teica, ka pilna kopeja atmaksas summa esot 400 (ar kautko) , nometu nost, jo domāju ka kautko sajauca, zvanot otrreiz pēc stundas...
joprojām saprotu, ka parāda jautājumus risināt, nometot nost.(pieļauju, ka domāta zvana pārtraukšana). es būšu skarbs (es zinu, pareizi ir dudināt kaut kādu atbalstu) - ne jūs, ne jūsu radi nav pietiekami izglītoti, lai ņemtu kredītus un atdotu tos

S Sirmacis 28.11.2017

Atvainojiet, bet ta nav Jusu darisana un problema! Iesaku Jums atrast lietderigaku nodarbi dzive, acimredzot Jus tik makat kritizet citus! Veiksmi Jums!

S Sirmacis 28.11.2017

Un Jums nav ne mazako tiesibu spriest par to, kurs ir un kurs nav pietiekami izglitots! Nezinaju, ka izglitibas limenis paredz kuram izsniegt kreditu, kuram ne ! :D
Jums laikam dzive ir tik neinteresanta un vientula, ka komentejat katru otro iesniegto sudzibu, un pavadat saja sudzibu portala vairak laika nekaa vajadzetu. Es domaju nevienam neinterese Jusu viedoklis ! Sis portals ir paredzets lai cilveki iesniegtu un izklastitu savas problemas...bet prieks Jums sis portals domats lai kritizetu, noniecinatu un aizskartu cilvekus, tas liecina par to, ka Jums nav draugu un Jus dzive esat saskaries ar tiesi tadam pasam problemam, un sobrid maskejoties zem "nika" izliekat savu dzives negativo pieredzi virtuali pret citiem cilvekiem!

N noname123 29.11.2017

Sirmacis pavisam noteikti neizdevīgus vai nesaprotamus finanšu jautājumus risina nometot telefona klausuli. Parāds no tā mazāks nekļūs. Turklāt, ko Jūs iedomājaties, kad rakstāt tās samazgas tiem, kas objektīvi novērtē jūsu situāciju? Pats likāt rakstu, pats sūdzējāties un pats laikam esat ar to nožēlojamo dzīvi. Smieklīgi, cik liekulīgi mēģināt izlocīties un izvairīties no atbildības.

C critical thinker 29.11.2017

nē, Sirmace, es neesmu saskāries ar ātro kredītu parādiem. kāpēc es te komentēju - varbūt kāds kaut ko sapratīs., pirms iekritīs pārsteigumā, ka kredīti ir jāatdod ar noteikumiem, ko parakstījāt

C critical thinker 29.11.2017

paņemts kredīts 400 eur! Aptuveni gada laika tika nomaksāti 240 eur.. --- tu tū jau te ir redzams :)

C critical thinker 29.11.2017

sirmacīt, nesaprotu, ko Jūs vēlaties? aizņemties 400, atdot 240 un cerēt, ka Jūs liks mierā?

L laimers 06.12.2017

Sirmacis tipisks latviešu vaimanātājs. Uzņemas finansu saistības, paraksta aizdevuma līgumu un piekrīt tā nosacījumiem, uzmet šo kredītiestādi un pēctam vaino visu pasauli, tikai ne pats sevi. Valsts turpinās slīgt tādā pašā pakaļā, kamēr šādi indivīdi ar istabas temperatūras IQ turpinās eksistēt un reproducēt.

C critical thinker 27.11.2017

joka*dī, kādam tas ir vienreiz jāpasaka

TasEsLV 29.11.2017

Tas ir viņu bizness, pagarināšana.
Viņi neizveidos maksājuma grafiku līdz netiks kavētas vismaz 30 dienas ar soda procentiem.
Tapēc ,kad "uzmetāt" viņi piedāvāja.
Tiklīdz līgums ir lauzts nemaksājot, viņi rēķina % par termiņu un paņemot 400 eur uz gadu un vairāk pie ātrajiem kredītiem atdot atpakaļ 700+ ir tikai normāli kā arī neaizmirsti par kavējumiem.

TasEsLV 29.11.2017

Pusgado pagarinot 6X40 = 240 eur.
Reāli ,ja nav citi varianti varēja darīt tā - atdod naudu 400 eur, paņem citur bez % 360, atdod 360 citur paņem 320 un tā tu tiktu vaļā no parāda jau sen.

L Laika smiltis 29.11.2017

Eu, tu par Latviju? Tiešām? Kretīns tu esi ar mazvērtības kompleksiem, nekas vairāk!