www.sudzibas.lv SMS Credit Maksājuma grafiks

SMS Credit - Maksājuma grafiks

Vēlējos izveidot maksājuma grafiku savam kredītam, jo sapratu, ka ilgi maksāju pagarināšanas maksu un kredītu nosegt nevaru. Tā'dēl uzrakstīju e-pastā vai ir iespējams izveidot maksājuma grafiku, atnāca atbilde, ka izskatot manu situāciju, jā ir iespējams izveidot. Lai vienotos par grafika atmaksas kārtību, jāsazinās ar parādu piedziņas daļas speciālistiem. Sazinoties, puisis uzreiz noraidīja manu prasību, sakot, ka man nav iespējams, bet es varot maksāt pagarināšanas maksu. Uz jautājumu, kādēļ man nav iespējams, ja Līguma punkts 7.12. paredz to, ka tiek izveidots maksājuma grafiks, puisis atkārtoja tikai to pašu- Jums nav iespējams, tā ir mūsu politika. Secinājums ir tāds, ka- ja vēlies tiks galā ar savām saistībām, SMS CREDIT nenāks pretī, bet turpinās no Jums piedzīt pagarinājuma maksu, kas pēc gada jau sen būtu nosegusi kredīta summu. Skumji, ka reklamē draudzīgu kredītu patērētājiem, bet patiesībā nenāk pretī.

I

Komentāri (4)

Z zinta lapina 04.08.2015

mēs jau nzinam ko tu tur runāji, būtu labi dzirdēt arī otru pusi

Likumsargs 06.08.2015

Jā, SMS Credit tā rīkojas un atsaucas uz līguma punktu, ka viss parāds ir jādzēš vienā maksājumā. Ja gadu pagarināsiet, tad viņi paši piedāvās maksājumu grafiku, bet sasummējot visu kopā pēc šādas kārtības, jūs to kredītu būsiet atdevis trīskārtīgi!
Šeit izeja ir viena - pazvaniet un piedāvājiet savu priekšlikumu vēlreiz. Protams, jums tiks atteikts, tad pasakiet, ka rakstīsiet iesniegumu PTAC par to, ka jūs piedāvājat kā segt saistības, bet kreditors atsakās! Domāju, ka tad atradīsiet kopēju valodu. Vismaz līdz šim šāda "šantāža" ir palīdzējusi.

SMS Credit- nav draudzīgi aizdevumi! Tie ir draudzīgi, kamēr jūs maksājat, bet tikko roas kaut kāds forsmažors, tāpretīmnākšanas nav nekādas!!!

M Mango12345 11.08.2015

netere naudu kuru neesi nopelnijis un problemu nebus

adiabo 13.08.2015

4finance ir krāpnieki un noziedznieki http://baltbruninieks.lv/lv/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes