SMS Credit - KREDĪTS

Labdien vēlos Jūs informēt ka sms kredīts FINANZA RĪKOJAS NEGODĪGI...pret cilvēkiem kuri ir spējīgi atmaksāt kredītu,kuriem ir oficāls darbs,ir ienākumi,vini izkrāpj cilvēkiem naudu ar vienu santīmu,ne jau tikai Finanza arī SOHO kredits,SMS kredīts,bet pats briesmīgaakais BIG BANKA,daudzi cilvēki ir vienkarsi šokēti,par augstajiem procentiem,un par komisijas maksu,ja nem 500ls jamaksā no tiem 75ls viniem ,ārprāts""!!!!!

N

N netaisniba 30.11.2012

ja es ari pameiginaju finanza, tas taisniba.

R Retas_sudzibas 30.11.2012

Piekrītu par augstajiem procentiem, taču, pirms Jūs ņemat šo kredītu, par procentiem tiekat brīdināti jau iepriekš! K Jums nāk pretī ar iespēju paņemt šo kredītu, taču kaut kā jau šīm kompānijām nauda arī jāpelna. Nestrādāju nevienā no šīm kompānijām, esmu bijusi tikai klients, taču spēju izvērtēt situāciju arī no viņu puses.

T terjers 30.11.2012

Nu bet kāda te netaisnība?! Nu neņem to kredītu. Neņem un nebūs tev nekādu augsto procentu!