www.sudzibas.lv SMS Credit Kredīts, bonusi, koncerts

SMS Credit - Kredīts, bonusi, koncerts

UZMANĪBU!!!!!!!!!!!! SMS Credīts ir pārrēķinājies ar cilvēku atsaucību!!! Vairāk kredītu SMS credit neņemiet, jo BIĻETES UZ KONCERTU ir beigušās "it kā", lai gan biļešu servisā vēl tās var iegādāties, tikai liels jautājums "KURŠ", ja jau kodus biļetēm vairs neizsniedz no 01.02.2013. Tā pat SMS Credit māna cilvēkus ar uzaicinātajiem, ka par katru uzaicināto cilvēku ir iespēja saņemt 10Ls!!!! Ja ierakstīsiet gan e-pasta adresi, gan telefonu uzaicinātajai personai, tad SMS credit nepiešķirs Jums 10Ls, jo cilvēks uzaicinājumu saņems uz telefonu, bet reģistrējoties SMS credit, kā primārais tiks uzskatīta e-pasta adrese. Un 10ls iet gar degunu!!!!

S

Komentāri (7)

E eliotta 03.02.2013

Gribētos redzēt tos visus nabaga parādniekus vienā zālē priecājamies!

Y YoYo 03.02.2013

Ņemt kredītu, lai tiktu uz koncertu... tas ir nopietni :DDD

Likumsargs 03.02.2013

Vajag uzmanīgāk lasīt akcijas noteikumus.
10, 00 Ls tiek piešķirts tad, ja jūsu uzaicinātā persona ne tikai reģistrējas, bet arī paņem kredītu!
Nevaino citus, ja pats esi lohs!

ArnisLipsis 04.02.2013

Kā man nepatīk tas kantoris, tas pilnīgas drausmas mūsu ekonomikai. Un tagad vēl ar biļetēm piečakarē, pilnībā aizrijušies.

I Inga289 04.02.2013

Kā man ir apnicis lasīt gudras pamācības, kā vajag ņemt tos kredītus. Protams, labāk neņemt. Bet ko darīt, ja muļķība ir pastrādāta? pakārties, vai? Veiksmīgajiem, laimīgajiem un gudrajiem, un pareizajiem... šī vietne taču nav izveidota, vai ne? Jābūt taču kādam muļķim, par kuru varētu te "paņirgt". Jau simto reizi jautāju - kad iesākas kredītdevēja atbildība? Kā var nepārbaudīt kredītņēmēja maksātspēju? Vēl par to komunikāciju...būsim atklāti, tās kredītaizdevējfirmas nemaz nav ieinteresētas, lai to naudu savlaicīgi atdotu, jo no pagarinājuma un parāda procentiem var vairāk nopelnīt. Vēl - vai kāds ir papētījis, kur tās firmeles dabūja naudu starta kapitālam, ka tik daudz ir saviesušās... Vai nav naudiņa no Eiropas sociālajiem vai citāda veida fondiem? Varbūt lobē bankas, kas nevar kreditēt un pelnīt, jo ir ierobežojumi? Katrā ziņā - tas ir netīrs bizness un ar godīgu uzņēmējdarbību nav nekāda sakara. Vēl esmu ievērojusi, ka tie gudrie šajā vietnē ir aizdevēju darbinieki, mazgadīgie zaļknābji, kas slēpjas aiz nika, vai tie, kam viss pienests uz "zelta paplātes", vai arī savu degunu nav pabāzuši ārpus biroja sienām, vai tie, kas domā, ka Rīga ir Latvija, ka aiz tās nav nekā un neviena...

Likumsargs 05.02.2013

Starp citu, šajā koncertā ko SMS kredit tā reklamē pats maestro Raimonds Pauls nemaz nepiedalīsies! Viņš pats to vakar (4.02.2013.) teica. Koncerta rīkotāji nav pat līgumu parakstījuši ar maestro!

D dushmane 10.02.2013

koncerts stulbeņiem!:)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes