www.sudzibas.lv SMS Credit Izspiedeji - nenāk pretī kredītatmaksai, jo no proceniem pelna pat no mirstosa cilveka

SMS Credit - Izspiedeji - nenāk pretī kredītatmaksai, jo no proceniem pelna pat no mirstosa cilveka

ta ka vivus ir tas pats forfinace, kas sms, tad es uzrakstusu ari savas domas par sito. viņi ir tadi un nevajag viņiem neko maksat. es sudzi tiesa, lai samaksa vel kompensaciju par liekam klapatam un nomelnošanu, kas tev bus svarigi, ja gribi labu reputaciju bankas acis, jo bankai ir tiesibas pieprasit vsu naudu uzreiz viena dienā, sev zinamu iemeslu pec. tatad tu del tiem sobrid loti riskē.

mans stāsts- paņēmu kredītu. vairākart ari atmaksaju. protms- pec katras atmaksas atnaca ziņa, ka nu kredit limits ir palielinats. un tad pienaca ta reize kad es aiznemos uz islaicigi, bet sakrita apstakli, ka zaudeju darbu un atot nevareju. dzivoklis jamaksa, vel ireju pa lielu naudu, vidusskola jamacas dazimenesi lidz eksiem, saimnieks maita, pāugstina iri nepelniti, es ka invalidz dzivoju no pensijas, nacas parvakties, ta ;lidz skolas beigam jau 4to reizi. protams, ka drosibasnaudai vajg naudu, atpakal tik es neko nesaņemu kad izvacos. meginaju vairakar iekatoties darba- tk vairak naudas zauddeju. beigas biju jau tos pasus 400uzkrajusi un maksaju ikmenesa 45ls, kaut pensija tik 75
+ bārena pabalsts 50ls. reali samksat nekadi nevareju. tad iekritu slimnica ar nerviem- pasnavibas meginajums(nu sudiga dzive ir nu ko darit) guleju vairakus menesu, nesanaca pabeigt arstesanos, jo zvanot uz sms credit, ludzos lai nak preti un lauj atmaksat no pensijas ikmenesi to summu ko maksaju ka pagarinajumu, jo sadi pag+atlikums amaksai man esanai nepaliek un par slimnicu jamaksa. izstastiju situaciju. ne un ne. rakstijos ara, slima braukaju drbus meklejot, riga uz ielas guleju auksta februara naktī, atradu darbu dino zoo- appisa. torid noireju vecas skolaslaika kojas hipokrata 3- ari appisa naudu neatdeva. ta gaja jau gds rinki- naevar ssamaksat- pagarinajuma viss aiziet, atkal zvanu. beigas- poh tapat dzivei nav jegas, lai liek ķurki- neksasu ne santima. bija jau vairak kagads kad maksaju to summu, kopa sanak, ka jau parmaksaju. jau pec paris dienam nesaņemot jaunu maksajumu saka draudet. pagajis jau- maijs lidz dec tie ir jau 7tais menesis iet un uz tiesu vel nav aicinajusi, tik zvanijas un draudeja, necelu, pec tam pacela draudzene- salamaja- viniem poh, ka es mirst- tapat izspeiz naudu. man ir vezis. izkaisits. tikko dzemde bija un bernu zaudeju, ari krutis ir bumbuli, kajas un rokā. ar pigmentaciju. arstesanai naudas nav, vseliba čupa, no savas pazobeles bez logiem ara neizzeju, paciesu parestibas, lai tik dirsa slitumā- negribu ari otru kaju zaudēt. zvaniju, runaju.ne tapat draud. vel beigas raksta uz epastu, bet es atbildeju, ka nemaksašu vairs. tad atsutija viņukretipiedzineji tadu "izdevigu" maksajumu piedavajumu -t.i. 45ls menesi no kuriem 40aiziet kredita atmaksai, bet 5ls komisija. pasutiju nah un pateicu, ka par velu piekrita es no 70ls est vel gribu, u sen butu atmaksajusi ja viņi butu piekritusi sim noteikumam rudenī.(oktobrī). teica, ka nekadus zvanus nau saņemusi. maitas, bet ir tak iespejams telefona izraksts, pat ja viņi savu ierakstu izdzesuši- no manas puses ta var pieradit. (cik zinams, tad sarunas tiek ierakstitas, lai var tiesā versties pret klientu). apnika draudi- nomainiju numuru.
p.s. sms ņemu, jo vivuslv nedeva nezkadel, kaut butu bijis izdevigaks variants, jo vareja pa menesiem atmaksat pec sastaditas kreditatmaksas.

adiabo 06.12.2013

Nemaksā viņiem pilnīgi neko, tev kredīts ir izsniegts ar 201 KLP nāc uz matīsa 79, biedrība "Baltais Bruņinieks" palīdzēs, novilksim 7 ādas no augļotājiem, tavs gadījums ir īpaši spilgts piemērs tam, ka laiks slēpt cietumos šos rīkļurāvējus http://sieksta.lv/ un http://baltbruninieks.lv/
Obligāti sazinies ar "Baltais Bruņinieks", atnāc izklāsti visu situāciju, garantēju ka tev pēc tam pašai paliks vieglāk, varēsi vispār nedomāt par vīņiem, kamēr "Baltais Bruņinieks" juristi smērēs ar vazelīnu smskredītam dibenu
Tautai jāzin savi varoņi, es vēt tavā vietā pa visiem masu mēdijiem izsūtītu savu stāstu, TVXnet vismaz agrak publicēja

A andris.dz 19.02.2017
Smskredit

Vai ir iespējams naudu atdot skaidrā?