SMS Credit - izpiedeji

es esmu sašutusi par viņu attieksmi!!es viniem rakstiju ka esmu bez darba problemas ar atmaksu vini ilgi man atteica izveidot grafiku jo tas nav liguma paredzets!!tad kad summa atmaksajama no 300ls uzauga bel ligumsododiem lidz 500ls tad piedavaja ka nu varot!!butu jau labi ja butu no ka samaksat bezdarbnieku pabalsts beidzas darbs nav un vini tik liek virsu līgumsodus u kadus vel man par katru menesi klat uzaug 100ls!!es nezinu ko nu vairs darit jo nu man viniem jaadodod nekavejoties 700ls!!!un manas problemas neiterese kaut vinus neskaitamas reizes esmu informejusi par sitaciju un esmu teikusi ka varu apliecinat par maksat nespeju pasreiz!nu protams viniem tak noteikti kads pasakums jaatbalsta

I

Likumsargs 18.01.2013

Nevajag ņemt ātros kredītus! Ar tiem var ieiet galīgā tūtē!
Tiešām kreditoram neinteresē Jūsu problēmas.
Lai gan nevarētu teikt, ka šīs divas kompānijas nav pretīmnākošas. Nu SMS Credit vēl stīvējās, bet kad viens no maniem klientiem pateica, ka pats griezīsies tiesā, tā šie uzreiz sastādīja atmaksas grafiku!
Jūs jau arī varat pati griezties tiesā, ja varat pierādīt, ka kreditors speciāli (tā gan visbiežāk arī ir) velk laiku lai uzaudzētu procentus, bet tiesā Jūs varat prasīt lai jums anulē soda procentus. Tiesa parasti tā arī dara, ka samazina procentus līdz pamatsummai. Tas ir ja paņēmāt 100Ls, bet soda procenti ir uzauguši un kopā summa jau ir 700Ls, tad pēc Jūsu iesnieguma tiesa šo summu samazinās līdz 200Ls. Kā arī tiesā varat vienoties par atmaksas grafiku, tad kreditors nevarēs jums neko padarīt!
Lai kāds ir vai būs Jūsu materiālais stāvoklis, parāds būs jāatdod jebkurā gadījumā! jautājums tikai kā Jūs to izdarīsiet!

Vēl varu piemetināt, ja lieta tiek līdz parādu piedzinējiem, tad šie tagad ir šausmīgi laipni un sevišķi pretī nerunā, bet tas nav uz ilgu laiku. Tikko viņi saņems savas darbības licenci tā sāks atkal nekaunīgi darboties!