www.sudzibas.lv SMS Credit Atteiksme pret patstavigiem klientiem

SMS Credit - Atteiksme pret patstavigiem klientiem

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas , bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

V

Likumsargs 25.09.2012

Kā latviešiem patīk gānīt visus, bet savu vainu neredz galīgi!
1) Palasi līgumu! SMS Credit līgumā nav punkts, kas paredzētu maksājumu pa daļām;
2) Ja labi parunā, tad arī šeit ir iespējams dabūt saskaņotu atmaksas grafiku;
3) SMS Credit un Vivus ir viens uzņēmums, kas izsniedz ātros kredītus zem diviem zīmoliem!
Tā kā pirms sūdzaties, palasiet līgumus, ko esat parakstījuši!
Es vienmēr esmu teicis STUDĒJIET DOKUMENTUS, KURUS PARAKSTAT! Tad nebūs jāvaino citi paša stulbuma dēļ!

J judzin 25.09.2012

Piekritu Likumsargam. Manā reitingā SMS kredits ir no labakajiem- atri palīdz tad kad radinieki un paziņas tēv jau nevar. To ka jūs mēklejat planu B- esi ists latvietis. Savulaik PSRS ar Rubiksu, pēc tam zviedru bankas, šobrid "atrie"- visi ir vainīgie, tikai ne tu. Aizņiemies atbildīgi.

V vasilijk52 26.09.2012

"Likumsargs" IZLASI sudzibu!

"Es vienmēr esmu teicis STUDĒJIET... bla bla bla..."

Es nemu kreditu jau kadu 15 reizi! Es noteikti zinu ko es parakstu, un kadi nosacijumi vinem ir.

3) "SMS Credit un Vivus ir viens uzņēmums, kas izsniedz ātros kredītus zem diviem zīmoliem!" - aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv
Ar Vivus.lv man nav nekadu problemu (starp citu sez taj pasa kabineta)

"Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju)."

Diemzel labus rakstus te raksta tikai neprofesionali, kas nevar ne pamatot ne pieradit teikto...

Inženieris 06.11.2012

Tālāk no SMS CREDIT!!!