Smeceres Krogs - Kvalitāte

Nesen apmetāmies viesnīcā smeceres krogs un bijām vīlušies. Bookingā norādīts, ka ir biljarda galds. Tā jau tas ir, bet galds esot saplīsis un jau kādu labu laiku atpakaļ. Uzņēmums neiedomājas, ka šādi maldina cilvēkus. :( Internets lēns vai nedarbojas, TV darbojas bezmaksas kanāli 4 ( bookingā rakstīts, ka esot kabeļtelevizija). Istabiņa smirdēja pēc kanalizācijas. Un šādi lūk numuriņi maksā 35 EUR un pietam BEZ brokastīm. Par, ko... pilnīgi nekādas kvalitātes un komforta.Izlēmām paēst, lai uzlabotu garastāvokli. Bārā daudz cilvēku. Bārmenis skraida ar sarkanu seju viens pata. Ir redzams, ka bārmenim nav laika un nespēj viens pats tikt galā.Ļoti atkarīgs, kāds bārmenis tajā dienā strādā. Viens bārmenis bija izcili nepatīkams.Par šo krogu internetā sarakstīts tikai tas labākais un ka te ir pieejami visa veida pakalpojumi. Tāda cilvēku maldināšana ar nepatiesu informācijas sniegšanu. Šausmas - noteikti nākamreiz šeit nenakšņosim un neiesakām arī citiem.