www.sudzibas.lv SmartServiss Slikts Serviss

AtrisinātaSmart Serviss - Slikts Serviss

Nopirku telefonu un izdomāju aiziet uz Smart Seviss pēc aizsardzības stikla uz ekrānu. Viņiem tur itkā "bezmaksas" uzlimēsana. Nekvalitatīvi uzlīmēja.. bet to pamanīju tikai vakarā.. kad pamanīju ka ekrāna stūrī atlīmējas gals.. atnācu sestdien ar sūdzībām un tur jau bija cits darbinieks.. kas atbildēja, ka viņš to nelīmēja, bet tas, kas līmēja bus pirmdien. Atbraucu pirmdien.. un viņš man tur atbildēja, ka es itkā pats to sabojāju.. un vispār viņi nedod garantiju nekādu!!! Īstenībā gribējās dot tam puisītim pa purnu par to no dusmām... Vot tāds "labs" serviss... Veikals atrodas Veikalā "MOLS" Krasta ielā.
P.S. un stikls viņiem 20 !!!!! eiro...

Papildināts rival07 20.06.2016

SMART SERVISS

Sūdzība veiksmīgi atrisināta rival07 22.06.2016

Problēma bija atrisināta. Darbinieks atvainojas un man veiksmīgi nomainīja stiklu.

R