www.sudzibas.lv SmartServiss slikts serviss

Smart Serviss - slikts serviss

Labdien, es 21.februāri biju Origo jūsu servisā salabot telefona kameru, kad nodevu telefonu apskatei darbinieks teica, ka jāsalabo tikai kameras stikls un tas aizņems 30min, atnākot pakaļ telefonam darbinieks ( Denis ) to man atdeva un pateica, ka saplīsusi ir ari pati kamera uz ko es viņam atbildēju - " labi, bet kapēc jūs man to nepateicāt 40min ātrāk, tad kad telefonu apskatijāties jau sākumā?- uz ko viņš man atbildēja - " mēs to nepamanijām, jums būs arī jamaina pati kamera".
Pieminēšu to, ka man nebija problēma ar pašu kameru, viņa strādāja normali un nebija nekādas redzamas plaisas tur, bet saņemot telefonu atpakaļ no remonta, tāda plaisa tiešām tur bija parādijusies. Man tajā dienā bija jāskrien atpakaļ uz darbu, tapēc, es nevārēju palikt un atrisināt šo problēmu, bet es devos atpakaļ uz servisu 3 dienas vēlak un tā bija mana sliktākā pieredze apkalpošanā, Denis man sejā pateica, ka tā nav viņu problēma un to nerisinās, es centos noskaidrot kas ir šī problēma manā kamerā uz ko viņš man neko necentās paskaidrot un aizgāja un aizmugurējo telpu, kur sēdēja vecāks virietis un viņi abi sāka krieviski runāt, apsmiet un pat apsaukāt mani. Es rakstu jums ar cerību atrisināt šo nepatīkamo situāciju un "pasūdzēties" par jūsu darbinieku, viņš bija rupjš, neatsaucīgs un ļoti neprofesionāli

15.03.2024

R