www.sudzibas.lv SmartServiss Slikts serviss

Smart Serviss - Slikts serviss

Tika nodots telefons uz diagnostiku jo tas atslēdzās un neizrādīja nekādas dzīvības pazīmes.
Konstatēja ka esot nojucis pirkstu nospieduma sensors un iesaka mainīt bateriju. To kādā veidā pirkstu nospieduma sensors var ietekmēt to vai telefons darbojas vai nē nevarēja paskaidrot. Kā noteikts baterijas stāvoklis arīdzan ne.
Pateicu lai remontē, telefonu vajag jo tajā banka un kvadrātkods. Teica 3-7 dienas, protams nekā, pēctam zvanos uz 3 dažādiem tālruņa numuriem kur neviens neceļ un nevienam nerausta atzvanīt (te ir runa par vairākām darba dienām) .
Aizbraucu izņemt to telefonu kurš laikam pats no sevis atdzīvojies. "diagnostika" izzīsta no pirksta un uz klientu liels mīkstais. Tā turpināt veči...

02.02.2022

Atbilde no SmartServiss Support Pārstāvja atbilde 03.02.2022

Labdien

Atvainojamies par situāciju.

Lūdzam uzrakstīt mums uz e-pastu [email protected]

Mums ir ļoti svarīgi lai visi klienti būtu priecīgi par servisu.

B