www.sudzibas.lv SmartServiss Slikts serviss!

Smart Serviss - Slikts serviss!

Labdien! Pirms pusotra mēneša iesniedzu jums telefonu uz garantijas remontu. Pirms 2 nedēļām pienāca ziņa, ka remonts ir pabeigts. Aplūkojot remonta kvīti, kur bija norādīti darbalaiki, braucu telefonam pakaļ no Gulbenes. Uz priekšu atpakaļ. 360 km, tika nobraukti. Kvītī norādīts, ka alfā smart serviss strādā sestdienā no plkst.11.00 - 18.00! Par to, ka sestdienās veikals nestrādā nebiju informēts. 7. Decembrī man pienāca īsziņa no alfas smart servisa, ka remonts tiks izsūtīts ar omniva kurjera starpniecību uz Gulbenes Nākotnes ielas top pakomātu, Nākotnes ielā 6. Šodien ir 18. Decembris telefonu joprojām neesmu saņēmis. Zvanīju uz omnivu 18.12, viņi atbild, ka nav tāda sūtījuma uz manu tel. Numuru. Kas notiek? Jūs to saucat par normālu, mūsdienīgu servisu? Man ir policijā jāvēršas?

18.12.2021

Atbilde no SmartServiss Support Pārstāvja atbilde 20.12.2021

Labdien

Pec informācijas ko mes redzam no kurjera kompānijas, jūsu ierīcē jau no 17 Decembra ir uz vietas.

Tā ka jus, mums ari uzrakstījāt uz e-pastu, mes jums atbildējām tur.

Papildināts Sandis 20.12.2021

Labdien!Ar mani sazinājās.Pēcpusdienā braukšu pārbaudīt pakomātu!Jautājums ,kāpēc ziņa par sūtījumu man pienāca tikai šodien!Tikko īsziņa tikai atnāca!Tur rakstīts ,ka uzglabāšana līdz 17.12.2021, bet šodien ir 20.decembris...