www.sudzibas.lv SmartServiss Sliktākais uzņēmums Latvijā

Smart Serviss - Sliktākais uzņēmums Latvijā

Everlatus nodevu savu veco iphone 4s, kam bija saplaisājis ekrāns, teica nodos 3. personai - Smart Serviss Molā, kas salabos 2 nedēļu laikā. Tas uzņēmums man nepiezvanīja, zvanīju uz numuriem, neatbildēja, devos uz Everlatus, tur teica, ar jums sakontaktēsies. Man piezvanīja pēc nedēļām 2-3, teica, telefonu saņēmuši, nu sāks strādāt... Prasīju, kad varu saņemt telefonu, teica, nākamnedēļ, nākamnedēļ teica rīt, parīt... Un tā mēnesi un 1 nedēļu zvanīju un katru reizi dabūju atbildi rīt... Aizbraucu uz Molu, pieprasīju telefonu, summu nosauca, telefonu nesalaboja... un nav arī uz vietas. pieprasīju telefonu atvest atpakaļ, labošu citā vietā... Telefonu atdeva, bet tas pat neieslēdzās. Lādētājs nepalīdz, telefons bijis izjaukts... Un man saka, tādu telefonu jūs mums arī iedevāt! Meli! Mans telefons strādāja ar visu sabojāto ekrānu, tagad nestrādā. Nekad nedodiet nevienu ierīci šim uzņēmumam, viņi nezina, ko viņi dara!