www.sudzibas.lv SmartServiss Slikta apkalpošana, nekvalificēti meistari

Smart Serviss - Slikta apkalpošana, nekvalificēti meistari

Aiznesu savu datoru uz apkopi - bija nepieciešams iztīrīt putekļus, nomainīt termopastu, paskatīties cik dārgi izmaksās salabot akumulatora savienojumu ar sistēmu (jo es pats viņu biji sabojājis, zinu kas tur ir par problēmu) un vai iespējams samainīt klaviatūru, kuru pāris gadus atpakaļ aplēju ar vīnu neuzmanības dēļ.
Veikalā solīja 4 dienu laikā sazināties. Pagāja 4 dienas, burtiski pēdējā minūtē zvana. Es nevarēju pacelt, atbildēja sieva. Cilvēks sievai sastāstīja, ka jāsūta jauns akumulators, kas visdrīzāk aizņems vairākas nedēļas vai mēnešus un izmaksās kosmiskās summas, turpmāk jābrucina dators, lai pārbaudīt vai nav saglabājies vīns, kas var draudēt datoram.
Kad man sieva so pastāstīja, es pēc 3 minūtēm pēc viņu zvana mēģināju sazvanīt klientu servisu - vairs neatbildēja.
Pēc tā, kad sapratu, ka meisteru kompetence ir ļoti apšaubāma, noteikt pamanīja, ka akumulators nestrādā, un tātad ir jāpasūta jauns akumulators, nevis jāpaskatās, ka datoram akumulators ir vienkārši atvienots no sistēmas... Un pārbaudīt, vai nav klaviatūrā saglabājies vairākus gadus vecs vīns... Nopietni? Gribēju izņemt datoru no remonta, jo esmu ļoti vīlies kompetencē.
Nākošajā dienā aizgāju uz veikalu, kur redzēju savu datoru izmētātu pa detaļām aiz kases. Sarunājām ar pārdevēju, ka nākamajā dienā atnākšu pakaļ datoram. Ja "meistaram" būs laiks, lai iztīra no putekļiem un nomaina termopastu, ja nē, tad vienkārši saskrūvē atpakaļ un viss, jo man dators ir steidzami vajadzīgs! Par pārējām lietām ko prasīju, lai aizmirst.
Pienāk nākamā diena. Atnāku. Cita pārdevēja. Dators kā guļ pa detaļām, tā ir neaiztikts. No iepriekšējā pārdevēja nekādas ziņas nebija atstātas. Atkal jānāk nākamajā dienā pakaļ, jo ar meistaru sazināties nevar, jo viņš strādā tikai max 4 h dienā. Kas tas par absurdu?
Sūdīgi, nekvalificēti meistari, pārdevēji praktiski melo klientam, nekāda informācijas aprite nenotiek. 0/10. Nekad vairs dzīvē nelietošu šī veikala pakalpojumus, nevienam neiesaku!
Ja rītdien šī mana problēma nebūs atrisināta, noteikt būs papildinājums, un ņemšu šo problēmu risināt jau augstākos līmeņos.

20.03.2024

V