Smart Serviss - Haoss

Tas kas notiek šajā "remontiestādē" ir pilnīgs haoss! Nodevu uz garantiju savu telefonu- Iphone 5 sakarā ar problēmām ar uzlādi un bojātu aizmugurējo korpusu. Pagāja vairāk kā nedēļa un zvana, ka telefons ir bijis ražotājā brāķis, tā vietā atsūtīts pilnīgi jauns mobilais telefons. Aizeju saņemt telefonu, apkalpo vīrietis, kam ar latviešu valodu tā pagrūti. Īsti neapskatīju telefonu un devos mājās. Mājās pamanu, ka izsniegts nepareizs modelis- Iphone 5 vietā iedots Iphone 5s. Sūdzēties protams negāju, patīkams pārsteigums. Pagāja pāris dienas un zvana, cik sapratu administratore, un ziņo par kļūdu- izsniegts nepareizais telefons. Devos skaidrot kļūdu. Uz vietas man neko nevarēja paskaidrot, pluss sāka pārmest, ka esmu saglabājis savus kontaktus svešā telefonā utt. Piedevām manu telefonu atdeva atpakaļ nesalabojuši un lauza garantijas apkalpošanas līgumu. Kas pielika punktu manai pacietībai- izsniedza parakstīt lapiņu par telefona saņemšanu, kurā komentāri bija ierakstīti ar melnu pildspalvu, krievu valodā. Laipni atteicos parakstīt šādu papīru, pateicos par pakalpojumu un devos prom.Nekādi nesaskatu līdzību šai iestādei ar tās nosaukumu- "Smart" vietā es izvēlētos citu vārdu. Neiesaku šo iestādi izvēlēties, lai labotu savus sakaru līdzekļus vai citu ierīci.

E

A Andrej Rieden 18.08.2014

Vainīgs ir tas vīrietis, kurš švaki runā latviski.

D deniss13221 11.01.2017

Es tavā vietā tā pat kā viņi 4 nedēļas neatbildētu un tad nobloķētu viņu nummuru un tad ja viņi zvanītu no cita nummura es ieslēgtu duračku un teiktu ka neredzu starpibu starp 5 un 5s.Lai tak vini iet 5 majas talak.Slikts serviss un apkalpošana.Kad mana māsa nodeva servisā iphone 5s viņš bija pavisam nesaskrāpēts un var teikt izsatījās kā tiko iznemts no kastītes.Kad saņēma telefonu un aizmugures bija viena liela un daudzas mazas švīkas,bet viņi nelikās ne zinis.