A Aleks 02.05.2011

Arste Alina Butova, nekorekti uzvedas ar klientiem! NEIETEIKTU...

K katja 02.05.2011

es sen jau kā pametu šo kantori, dīvaina daktere, visu laiku cilvēkam kaut kas jālabo, un čekus arī nesit, cenas maina, kā grib un cik grib...

R ROLANDS 18.08.2011

TUR NU TOCNA ZINU, IR TAADA RENAATE, MAN GANDRRIIZ VISUS ZOBUS RESTAUREEJA, NU SUPER ... PUPER ! BAIGI UZMANIIGI NESTEIDZOTIES, UN IESAKOT TO LABAAKO UN LEETAAKO VARIANTU, ARII BEZ SAAPEEM TAISA, IESAKU KARSTI, TAADAI NAV ZEEL KAADU PAT PREZENTU DOT, JO VINJA IR KOLOSAALA ... MIERIIGA, IEJUUTIIGA BUUTNE, BET PAR ALIINI NEZINU, NEESMU PIE TAAS BIJIS . ROLANDS .

V Vulkan 14.10.2011

Vissbiezak zobarstam gruti uzreiz nosaukt konkretu pakalpojuma cenu. Jo sakuma aina ir viena, bet arstesanas procesa viss var mainities. Tapec visiem rekomendeju vertet piedavatu cenu ar +/- zimi. Un tas ir ne tikai pie zobarsta, bet pie jebkada cita arsta ari!
Novelu labu veselibu visiem sudzibu-sudu rakstitajiem! :)

Edgars777 18.03.2013

Esmu labojis zobus vairākās, taču tikai ar Smaida līniju esmu 100% apmierināts. Attieksme, cena, kvalitāte uz 5+. Tāpēc, REKOMENDĒJU visiem!!!

P.S. Lasot sūdzību radās loģisks jautājums: "Ja pacients zina kā pareizi zobus labot (kanālus tīrīt), tad kāpēc pie zobārsta devies un zobus tomēr nav patstāvīgiem spēkiem labojis?!" :) (Не космонавт, но ракету видел!) :D

L LjudmilaS 21.04.2017

Viss ir kārtība Smaida Līnijā. Atvērās nesen, dzīvoju blakus. Gāju garām, ienācu, visu paskaidoja un konkrēti pateica cenu. Pierakstījos, es jau esmu pensijā, piestrādāju, naudas pietrūkst... maksāja pakalpojuma tieši tik, cik teica. ( sataisīja zobu, uztaisīja higiēnu ) rekomendē kroņus, protams vajag... taisīšu tikai pie viņiem! ļoti laba attieksme!

A AigarsNA 30.04.2017

Šeit daudz ko raksta, daļēji taisnība, bet pārsvarā tomēr nē.
Tādam cilvēkam kā es ir nepatīkami lasīt nejaukus komentārus.Dzīvoju netālu no klīnikas -esmu pateicīgs Smaida līnijas klients.Esmu gan ārstējis zobus, gan taisīju zobu higiēnu, arī bija gadījums ar nerva izņemšanu un kanālu pildīšanu.Mammai likām venīrus.
Nekad nebija nekādu problēmu.Priekšā ir implanta ielikšana un droši varu apgalvot- tikai šeit! Klīnikā Smaidā!