www.sudzibas.lv Slons B.Bella Nemaksā algu, nodokļus un darbs bez līguma.

Slons B.Bella - Nemaksā algu, nodokļus un darbs bez līguma.

Skaistumkopšanas salons B.Bella Aizkrauklē (Bērzu iela 2-31) , precīzāk salona īpašniece Baiba Ermansone, ļoti mani pievīla, jo iestājos darbā par administratori-pārdevēju-konsultanti. Mani pienākumi bija kārtības uzturēšana savā darba vietā(plauktu tīrīšana, grīdu mazgāšana), cilvēku pierakstīšana uz procedūrām un pavadīšana, darbs ar kases aparātu( kur arī daudzas preces nelika iesist, lai mazāk jāmaksā nodokļi un labums būtu salona īpašniecei) , produktu pārdošana un reklāmu veidošana produktiem. Sanāca tā, ka domāju, ka būs darba līgums, domāju, ka būs alga , bet nekas no tā nebija! Pēc nostrādāta mēneša izlēmu doties prom no šīs darba vietas, nekādus lielos paskaidrojumus nedodot, jo darba līguma jau arī nebija, sapratu, ka mani tikai izmantoja. Teicu, lai izmaksā algu par nostrādāto mēnesi, bet man atbildēja- tā kā tikai mācījos un biju uz pārbaudes laiku es neko nesaņemšu un arī nesaņēmu. Sapratu, ka nebūs nekādas algas izmaksas un būšu par velti veselu mēnesi nostrādājusi 8h katru darba dienu. Jūtos vīlusies šajā darba vietā un domāju brīdināt arī citus.

C critical thinker 28.06.2017

Slons = zilonis?

T Taisnīgā2017 01.07.2017

Gudrīte, ko stradāji bez darba līguma? Darbu bez līguma nemaz nedrīkst uzsākt. Mūžu dzīvo, mūžu mācies!

J jurists 05.07.2017

Madara Seile par jūsu rakstu jums draud -- 1.2. Krimināllikuma XV nodaļā "Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu" ietvertas tiesību normas, kas aizsargā ikvienas personas godu un cieņu.

156.pants noteic: "Par tīšu personas goda aizskaršanu vai cieņas pazemošanu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbību soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz desmit minimālajām mēnešalgām."

157.pants noteic: "Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), soda ar arestu vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām."

158.pants noteic: "Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām."

Pirmkārt - salons nekad nav meklējis apkopeju, salons meklēja produkcijas pārdevēju, un darbinieku kurš nemelo un ierodas darbā, nevis stāsta nezinu patiesību vai melus, ka nevar strādāt jo jūsu dzīves draugs jeb puisis jus sitot, piekaujot un izmetot uz ielas.

V VissZinošā 24.07.2017

Juriste-Baiba E.Pati apmelos visus,lai tiktu sveikā cauri.Bet tā ir taisnība.

G Gita Briede-Vasile 24.06.2021

Jūs neesat vienīgā, kam nesamaksā, bet paskatīšos kā tas viss beigsies, tad turpināšu šo diskusiju