www.sudzibas.lv Narvesen Skudras kafija , silikāta apkalpošana

Narvesen - Skudras kafija , silikāta apkalpošana

Šausmas gribēju jau sen uzrakstīt komentāriju par narvesenu kioskiem 13. Janvāra iela bet kaut ka aizmirstas. Loti biezi eju tur kafiju e-talonu un cigaretes ņemt jo braucu no majam un ideāla vieta pa ceļam iepirkties. Nevar nekad zināt kad kioski būs vāļā labi kad vismaz viens vāļā bet ir biezas situācijas kad abi divi ciet. Esmu sūdzējusies par to pārdevējiem ar nesmuku attieksmi pasuta mani 3 majas tālāk daudz jaunāks par mani calis. Labi tas vel ir nieks bet ir tādas situācijas kad man nav pareizi izdevusi atlikumu labi var but var sajaukt netīšam bet tā nebija ne vienīgo reizi katru reizi kad eju uz šiem kioskiem esmu vienmēr uzmanīga ļoti biezi maiņas pārdēvēji tāpēc ļoti uzmanīgi jābūt. Un pēdējā reize kad biju es pasūtīju kafiju kafija iekša bija skudra man tik pretīgi palika un vel jauns calis tālākajā narvesena attieksme pret klientiem ir nekāda. Es 3 gadus pēc kārtas gaju tajos narvesenos jo ļoti ērta vieta bija bet tagad ar šo attieksmi un skudram kafija gribas aizmirst vispār tos narvesenus. Tur tik daudzas reizes mainījās darbinieki man pat liekas tur darbiniekos nav vaina bet gan paša priekšniekā tādā sajuta kad visiem pilnīgi vienalga kas tajos narvesenos notiek cikos veras vāļā un nebūšu pat sajūsmā ja tur ar terminiem slīkti viss ir viena vārda šausmas tādas vietām labāk slēgties ciet nekad vairs tur neiešu!

Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 24.11.2020

Labdien!

Atvainojamies par nepatīkamo, sazināsimies ar kolēģiem!
Ja iespējams precizēt kādu informāciju, piemēram, apmeklējuma laiku kādā no problemātiskajām reizēm, novērtēsim ziņu uz [email protected]